Menu

Ścieżka React

3
poziomy

29
kroków

17
godzin

 • Czym jest React

  Od kilku lat React niepodzielnie króluje wśród frameworków JavaScript. Ogromna swoboda jaką daje, intuicyjny sposób tworzenia komponentów i potężny ekosystem wspierający developera niemal w każdej sytuacji, to niewątpliwie największe zalety tej technologii.

  Ścieżka, którą dla Ciebie przygotowaliśmy, a którą prowadzi Adam "Hello Roman" Romański, senior Front-end Developer w Netguru, to inne podejście do nauki frameworka, niż znajdziesz w większości kursów. Nie przechodzimy tu encyklopedycznie po poszczególnych częściach dokumentacji. Zamiast tego, koncentrujemy się na praktycznych zastosowaniach Reacta oraz szeregu drobnych przykładów, które wykorzystywane są w codziennej pracy programisty web

  W ramach Ścieżki przygotowaliśmy dla Ciebie trzy wypełnione wiedzą poziomy, z których pierwszy traktuje o podstawach frameworka, a coraz to kolejne kroki będą wprowadzać Cię w bardziej zaawansowane koncepcje wokół React'a. Higher Order Components, Render Props, Compound Components... React pełen jest wzorców i narzędzi, których nazwy potrafią przyprawić o ból głowy. Wyjaśnimy je w prosty i przystępny sposób

  Podobnie jak inne nasze Ścieżki, również i ta zawiera szereg testów, które pozwolą Ci na zdobycie Certyfikatu technologii React. Trzymamy kciuki!

  więcej... ukryj...
 • Wprowadzenie

  Adam Romanski dba o spójnosc i aktualnosc materialów w tej Sciezce. Posluchaj, dla kogo jest przeznaczona i czego sie nauczysz.

  zobacz wprowadzenie do Ścieżki
 • Ile zarabiają eksperci React?

  Stanowiska: Junior Front-End Developer, Senior Front-End Developer, Full-Stack Developer
  Wynagrodzenie netto: 18000-18000 zł
  Kto rekrutuje? WP,Samsung,Roche,Nokia,mBank,Asseco

  zobacz oferty pracy

Przygodę czas zacząć!

}