Menu

Ścieżka Oprogramowanie dla Fotografa

3
poziomy

33
kroków

29
godzin

 • Czym jest Oprogramowanie dla Fotografa

  W ścieżce Oprogramowanie dla fotografa nauczysz się sprawnie poruszać po najbardziej popularnych aplikacjach do edycji zdjęć. To pakiet kompleksowej wiedzy, która pozwoli Ci na sprawną edycję zdjęć od A do Z.

  Jaka wiedza jest wymagana?

  Nie musisz posiadać żadnej wiedzy - kursy przygotowane są w ten sposób, że zaczynają się od totalnych podstaw obsługi programu, a kończą na konkretnych efektach, które możesz osiągnąć przy ich użyciu.

  Dla kogo jest ta ścieżka?

  Ścieżka stworzona z myślą o osobach, które chcą bardzo kompleksowo nauczyć się całych aplikacji. Wiedza jest stopniowana i porusza wszystkie aspekty, które są przydatne z punktu widzenia fotografa. Skorzystać z niej mogą zarówno osoby, które nie mają żadnego doświadczenia, jak również bardziej zaawansowane, które chcą usystematyzować wiedzę i nauczyć się technik autora kursów.

  Czego się nauczysz?

  Podczas ścieżki przechodzimy przez 3 profesjonalne narzędzia - Adobe Photoshop, Lightroom Classic i Capture One 10. To zestaw narzędzi, który pozwala na profesjonalną pracę ze zdjęciami. Adobe Lightroom i Capture One to zaawansowane edytory RAWów, w których można zrobić lwią część obróbki. Z kolei Photoshop będzie niezbędny do dopracowania zdjęć, szczególnie pod kątem retuszu, fotomontaży czy pracy nad kształtem. Każdy z programów omówiony jest od podstaw. Dużą uwagę przykłada do personalizacji programów i efektywnej pracy, dzięki czemu nad edycją spędzisz mniej czasu, bez straty dla jakości Twojej pracy. Posiadając wiedzę na temat omówionych aplikacji, Twoja praca będzie czystą przyjemnością, a efekty mogą przerosnąć oczekiwania!

  więcej... ukryj...
 • Ile zarabiają eksperci Oprogramowanie dla Fotografa?

  Stanowiska: Graphic Designer, Kolorysta
  Wynagrodzenie netto: 8500-8500 zł
  Kto rekrutuje? AVON,GetinNobleBank,Nestle,TVN,Freelance

  zobacz oferty pracy

Przygodę czas zacząć!

}