Menu

Kursy Zend

Czym jest Zend?

Zend to popularny framework PHP przeznaczony do tworzenia aplikacji WWW. To narzędzie do tworzenia usług sieciowych oraz stron pozwala na szybkie tworzenie złożonych aplikacji korzystając z gotowych modułów. Nauka Zend to świetny krok dla osób, które dobrze znają już mechanizmy zachodzące w PHP.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jak napisać kod wysokiej jakości oraz jakiego narzędzia użyć, gdy chcesz zarówno rozszerzyć obecną aplikację, jak i stworzyć aplikację od nowa - dobrym wyjściem będzie tutaj kurs Zend. Framework Zend obejmuje zarówno podstawowe mechanizmy, na których można oprzeć działanie aplikacji, jak i bardziej rozbudowane dodatki, na przykład pozwalające na obsługę wysyłania e-maili czy komunikację pomiędzy aplikacjami.

Do niektórych wad wymienianych przez początkujących programistów w przypadku nauki Zen należą określone konwencje programistyczne i konkretne reguły Zend, lecz to właśnie one pozwalają na uzyskanie kodu wysokiej jakości. Zend rozpowszechniany jest na licencji BSD z otwartym kodem źródłowym. Nauka Zend to dobry wybór dla programistów biegłych w PHP, którzy chcą tworzyć zaawansowane i profesjonalne aplikacje WWW.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Zend

Stanowiska: Junior Back-End Developer, Senior Back-End Developer, Full-Stack Developer
Wynagrodzenia netto: 3500-6000 zł
Kto rekrutuje? ING, Samsung, WP, Samsung, Brain Jobs, WP, Nokia, Samsung, mBank, Asseco

zobacz oferty pracy