Menu

Symfony

Czym jest: Symfony?

Symfony to jeden z najbardzej popularnych frameworków PHP na świecie. Zaliczany jest, podobnie jak inne framworki, takie jak Zend, do wolnego i otwartego oprogramowania. Nauka Symfony to dobry wybór dla osób, które w wysokim stopniu opanowali już mechanizmy zachodzące w PHP i chcą rozszerzyć swój wachlarz umiejętności w zakresie szybkiej i profesjonalnej pracy w PHP.

Wymieniając zalety pracy w Symfony warto zwrócić uwagę na to, że ten framework PHP jest łatwy w konfiguracji oraz łatwo jest uruchomić go na większości platform. Programowanie z użyciem Syphony jest zorientowane obiektowo. Kurs Symfony pomoże Ci w tym jak łatwo zarządzać sesjami, jak walidować formularze i jak przyspieszyć pracę w PHP.

Kolejną zaletą nauki Symfony jest to, że ten framework PHP posiada dobrze rozwiniętą społeczność oraz oficjalne kanały wsparcia. Ważne jest to, by nauka Symfony przebiegała zgodnie z aktualnymi i sprawdzonymi źródłami, takimi jak kurs Symfony na eduweb.pl, ponieważ ten framework PHP jest rozwijany w ściśle określonym tempie - nowa wersja wychodzi równo co pół roku.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Symfony

Stanowiska: Junior Back-End Developer, Senior Back-End Developer, Full-Stack Developer
Wynagrodzenia netto: 3500-6000 zł
Kto rekrutuje? ING, Samsung, WP, Samsung, Brain Jobs, WP, Nokia, Samsung, mBank, Asseco

zobacz oferty pracy