Menu

Programowanie i WWW

Czym jest: Symfony?

Symfony to jeden z najbardzej popularnych frameworków PHP na świecie. Zaliczany jest, podobnie jak inne framworki, takie jak Zend, do wolnego i otwartego oprogramowania. Nauka Symfony to dobry wybór dla osób, które w wysokim stopniu opanowali już mechanizmy zachodzące w PHP i chcą rozszerzyć swój wachlarz umiejętności w zakresie szybkiej i profesjonalnej pracy w PHP.

Wymieniając zalety pracy w Symfony warto zwrócić uwagę na to, że ten framework PHP jest łatwy w konfiguracji oraz łatwo jest uruchomić go na większości platform. Programowanie z użyciem Syphony jest zorientowane obiektowo. Kurs Symfony pomoże Ci w tym jak łatwo zarządzać sesjami, jak walidować formularze i jak przyspieszyć pracę w PHP.

Kolejną zaletą nauki Symfony jest to, że ten framework PHP posiada dobrze rozwiniętą społeczność oraz oficjalne kanały wsparcia. Ważne jest to, by nauka Symfony przebiegała zgodnie z aktualnymi i sprawdzonymi źródłami, takimi jak kurs Symfony na eduweb.pl, ponieważ ten framework PHP jest rozwijany w ściśle określonym tempie - nowa wersja wychodzi równo co pół roku.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Junior Back-End Developer, Senior Back-End Developer, Full-Stack Developer
Wynagrodzenia netto: 3500-18000 zł
Kto rekrutuje? ING, Samsung, WP, BrainJobs, Nokia, mBank, Asseco

zobacz oferty pracy
11 godzin 1 minuta

Kurs Symfony Framework

Techniki Pracy

Poznaj jeden z najlepszych frameworków PHP, który pomoże Ci wejść na kolejny poziom programowania dynamicznych stron z PHP. Skorzystaj z gotowych komponentów oraz metodologii, która nie tylko przyspieszy Twoją pracę, ale także sprawi, że Twoje projekty będą jeszcze bardziej skalowalne!

Maciej Żukiewicz

9 godzin 12 minut

Kurs Symfony Framework

Techniki Zaawansowane

Kurs Symfony2 Techniki Zaawansowane, stanowi kontynuację i rozwinięcie kursu podstawowego, wprowadzając widza w tajniki praktycznego programowania aplikacji WWW w oparciu o framework Symfony2. Omawiane zagadnienia dotyczyć będą niezwykle szerokiego wachlarza pojęć oraz czynności- od wdrożenia szablonu HTML przez system szablonów TWIG, po wykorzystanie pakietu AsseticBundle i przyspieszenia działania aplikacji. Od konfiguracji modułu bezpieczeństwa po przygotowanie w pełni kompletnego pakietu do logowania, rejestracji i zarządzania użytkownikami. Od programowania funkcjonalności Bloga po w pełni funkcjonalny Panel Administracyjny. Ten kurs odkryje przed Tobą wszystko to co powinieneś wiedzieć, aby móc samodzielnie tworzyć profesjonalne aplikacje WWW z wykorzystaniem frameworka Symfony2.

Maciej Żukiewicz

}