Menu

Programowanie i WWW

Czym jest: Joomla?

Joomla to jeden z najpopularniejszych na świecie i najpowszechniej stosowanych systemów CMS, czyli systemów zarządzania treścią na stronach. Programiści i webdesignerzy mogą z łatwością użyć Joomli w codziennej pracy, na czym skorzysta wydajność oraz jakość ich projektów.

Wymieniając największe zalety Joomli warto zwrócić uwagę na ogromne możliwości, jakie za sobą niesie, dzięki wsparciu pluginów pisanych przez zewnętrznych deweloperów. Webdeveloperzy i webdesignerzy korzystający z Joomli doceniają mnogość zarówno płatnych jak i darmowych motywów, a także to, że jest szybka i łatwa w obsłudze, a przy tym posiada duże możliwości.

Jeżeli Twoja nauka Joomli zaczyna się od kursu na eduweb.pl, możesz mieć pewność, że nauczysz się z niego wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby pracować z Joomlą na każdym polu - od instalacji skryptu na serwerze i konfiguracji strony w oparciu o ten CMS, poprzez tworzenie własnych motywów i skórek lub dostosowywanie gotowych, aż po pisanie własnych pluginów od zera.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Junior Front-End Developer, Senior Front-End Developer, Full-Stack Developer
Wynagrodzenia netto: 4000-18000 zł
Kto rekrutuje? WP, Samsung, Roche, Nokia, mBank, Asseco

zobacz oferty pracy
6 godzin 3 minuty

Kurs Wyciśnij Więcej z Creative Suite i CC PROMO

Nowe funkcje programów i integracja pakietu

Potencjał, który drzemie w pakiecie Adobe Creative Suite jest ogromny. Największą nowością w CS5 jest to, że zapewnia płynny workflow na przestrzeni aplikacji, dzięki czemu możesz pracować jeszcze wydajniej i poznać więcej topowych technologii! Z nami jest to banalnie proste.

Grzegorz Róg

10 godzin 29 minut

Kurs PHP 5 PROMO

Techniki Pracy

Język PHP to najbardziej popularny język skryptowy w sieci, w którym oskryptowuje się sklepy internetowe czy fora dyskusyjne. Webdeveloperzy korzystający z PHP są jednymi z najbardziej poszukiwanych specjalistów na rynku. Jeśli chcesz do nich dołączyć - zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym kursem.

Mateusz Manaj

7 godzin 6 minut

Kurs Joomla! Tworzenie Dodatków

Twórz Komponenty, Moduły, Pluginy

Rozszerzaj możliwości Twoich stron w Joomla o efektowne dodatki jak własne Komponenty, Moduły, Pluginy czy Paczki Językowe. Na przestrzeni kursu poznasz najlepsze techniki na praktycznych przykładach. Stworzymy także profesjonalne Zaplecze dla dodatków, które możesz publikować na swoich stronach lub na Joomla.org

Maciej Żukiewicz

}