Menu

Joomla

Czym jest: Joomla?

Joomla to jeden z najpopularniejszych na świecie i najpowszechniej stosowanych systemów CMS, czyli systemów zarządzania treścią na stronach. Programiści i webdesignerzy mogą z łatwością użyć Joomli w codziennej pracy, na czym skorzysta wydajność oraz jakość ich projektów.

Wymieniając największe zalety Joomli warto zwrócić uwagę na ogromne możliwości, jakie za sobą niesie, dzięki wsparciu pluginów pisanych przez zewnętrznych deweloperów. Webdeveloperzy i webdesignerzy korzystający z Joomli doceniają mnogość zarówno płatnych jak i darmowych motywów, a także to, że jest szybka i łatwa w obsłudze, a przy tym posiada duże możliwości.

Jeżeli Twoja nauka Joomli zaczyna się od kursu na eduweb.pl, możesz mieć pewność, że nauczysz się z niego wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby pracować z Joomlą na każdym polu - od instalacji skryptu na serwerze i konfiguracji strony w oparciu o ten CMS, poprzez tworzenie własnych motywów i skórek lub dostosowywanie gotowych, aż po pisanie własnych pluginów od zera.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Joomla

Stanowiska: Junior Front-End Developer, Senior Front-End Developer
Wynagrodzenia netto: 4000-10000 zł
Kto rekrutuje? WP, Samsung, Roche

zobacz oferty pracy
}