Menu

iOS

Czym jest: iOS?

iOS to system operacyjny opracowany przez Apple na potrzeby urządzeń mobilnych. W jego skład wchodzi obecnie cały ekosystem urządzeń mobilnych - iPhone, iPad, a nawet Apple Watch z pokrewnym watchOS. Wybierając kurs iOS na eduweb.pl nauczysz się jak projektować aplikacje zgodne z wytycznymi Apple dla developerów. Znajdziesz w nim wszystko, co jest potrzebne, by poznać wytyczne UI/UX, techniki projektowania w Photoshop i Sketch i nauczyć się jak tworzyć layouty aplikacji od mockupu po eksport grafiki. Dodatkowo znajdziesz tutaj gotowe komponenty, biblioteki i inne, przydatne materiały.

Językiem programowania wykorzystywanym do tworzenia aplikacji na iOS jest Swift, którego podstawy również poznasz w kursie, by w ten sposób na praktycznym przykładzie stworzyć aplikacje gotowe do publikacji w App Store.

App Store jest najlepiej zarabiającą platformą do sprzedaży aplikacji i usług mobilnych, a developerzy tworzący aplikacje na iPhone’y deklarują największe zarobki spośród programów i gier pisanych na wszystkie systemy mobilne, co może być dobrą motywacją do tego, by zacząć naukę tworzenia aplikacji pod iOS z eduweb.pl.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów iOS

Stanowiska: UX/UI Designer, iOS Developer
Wynagrodzenia netto: 6000-7500 zł
Kto rekrutuje? ING, Samsung, Aliorbank, SWPS, Netguru, WP, Accenture, Daftcode

zobacz oferty pracy
9 godzin 36 minut

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

w Praktyce

Jeszcze nigdy nie było tak dobrego czasu na naukę programowania aplikacji mobilnych dla iOS! Jest to najbardziej dochodowa platforma a jej programiści to obecnie najlepiej opłacani i poszukiwani eksperci rynku IT. Nowy język programowania Swift sprawia, że kodowanie aplikacji jest niezwykle ciekawe i intuicyjne. Wykorzystaj szansę i naucz się programowania aplikacji na platformę iOS! Nieważne, czy chcesz stworzyć własną, prostą aplikację, zarabiać publikując aplikację w AppStore czy też zmienić ścieżkę swojej kariery - ten kurs jest najlepszym źródłem wiedzy aby zacząć tworzyć aplikacje iOS! Nie jest też wymagana wcześniejsza wiedza z zakresu programowania - wszystkiego dowiesz się od podstaw, na praktycznych, czytelnych przykładach! Zacznij teraz!

Grzegorz Róg

9 godzin 22 minuty

Kurs Projektowanie dla iOS

UI/UX Aplikacji

Chcesz nauczyć się projektować aplikacje mobilne na popularną i dochodową platformę iOS? Kurs, który dla Ciebie przygotowaliśmy to niezwykle obszerne kompendium z dziedziny projektowania dla systemu iOS - wszystko, czego potrzebujesz aby rozwinąć swoje umiejętności w kierunku tworzenia aplikacji iPhone czy iPad! Poznaj wytyczne UI/UX, techniki projektowania w Photoshop i Sketch, stwórz praktyczne layouty aplikacji od mockupu po eksport grafiki, poznaj fundamenty projektowe i założenia iOS, a także zyskaj linki do setek zasobów, gotowe komponenty, biblioteki i akcje Photoshop które przyspieszą Twoją pracę! Wszystkiego nauczysz się od eksperta w dziedzinie grafiki i UX, który na co dzień projektuje i wdraża aplikacje iOS.

Grzegorz Róg

}