Menu

Game Development

W ramach: Programowanie i WWW

Czym jest Game Development

Game development to branża, która nieprzerwanie od wielu lat posiada wielu entuzjastów, którzy chcą dowiedzieć się jak tworzyć gry wideo czy gry mobilne. To rozbudowane zagadnienie, a technologie wykorzystywane przy game developmencie dynamicznie się rozwijają - dlatego ważne jest zdobywanie wiedzy z tej branży w usystematyzowany sposób. Tworzenie gier wideo i gier mobilnych to marzenie wielu osób, dlatego nasze kursy przygotowaliśmy w taki sposób, byś po ukończeniu ich samodzielnie przygotował działającą grę.

Nauka game developmentu z kursów eduweb.pl opiera się na nauce pracy z technologiami takimi jak silnik Unity. Dzięki temu dowiesz się w prosty i uporządkowany sposób, krok po kroku, jak stworzyć pierwszą grę komputerową. Stworzysz z naszą pomocą grę platformową w stylu Icy Tower, a nastepnie - bardziej zaawansowany projekt w którym dowiesz się jak wykorzystać AR oraz dane z Twojego smartfona.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Game Development

Stanowiska: Graphic Designer, 3D Graphic Designer, Visual FX Designer, Animation designer, Sound Designer, Unity Developer
Wynagrodzenia netto: 3000-6000 zł
Kto rekrutuje? AVON, Getin Noble Bank, Nestle, TVN, Netguru, Allegro, WP, Samsung, Ceneo, Growbots, Daftcode, CD Projekt RED, Ten Square, ef+ worldwide, Nizio Design International, CD Projekt RED, Techland, HSBC, Samsung

zobacz oferty pracy
8 godzin

Kurs Tworzenie Gier w Unity
w Praktyce

W tym kursie zaprezentujemy Ci konkretny, sprawdzony schemat tworzenia gier komputerowych. Odchodzenie od niego może skutkować sporymi opóźnieniami ze strony wykonawcy, a w najgorszym przypadku – nawet niedokończeniem projektu. Naszym celem jest przedstawienie kilku niezawodnych kroków w tworzeniu od zera gry komputerowej. Zobaczysz, na jakie przeszkody powinien uważać początkujący deweloper. Pod koniec kursu będziesz miał możliwość bardzo łatwego, samodzielnego rozbudowania projektu gry tworzonej w trakcie lekcji, czyli klasycznego space shootera!

Jakub Siwek

8 godzin

Kurs Tworzenie Gier w Unity
od Podstaw

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem gier na pc, mobile oraz web? Unity świetnie się to tego nadaje a przy tym jest przyjazne dla początkujących. W Kursie pokażemy Ci jak stworzyć najważniejsze funkcjonalności inspirowane popularną grą Pokemon GO, bazując na silniku Unity. Naszą grę przetestujemy na telefonie z systemem Android. Przy okazji poznawania złożonych, ciekawych zagadnień, jak wirtualna rzeczywistość oraz GPS, wyjaśnimy Ci także od podstaw techniki pracy z Unity. Do dzieła!

Jakub Siwek