Menu

Kursy tworzenia gier

W ramach: Programowanie i WWW

Czym jest: Game Development

Game development to branża, która nieprzerwanie od wielu lat posiada wielu entuzjastów, którzy chcą dowiedzieć się jak tworzyć gry wideo czy gry mobilne. To rozbudowane zagadnienie, a technologie wykorzystywane przy game developmencie dynamicznie się rozwijają - dlatego ważne jest zdobywanie wiedzy z tej branży w usystematyzowany sposób. Tworzenie gier wideo i gier mobilnych to marzenie wielu osób, dlatego nasze kursy przygotowaliśmy w taki sposób, byś po ukończeniu ich samodzielnie przygotował działającą grę.

Nauka game developmentu z kursów eduweb.pl opiera się na nauce pracy z technologiami takimi jak silnik Unity. Dzięki temu dowiesz się w prosty i uporządkowany sposób, krok po kroku, jak stworzyć pierwszą grę komputerową. Stworzysz z naszą pomocą grę platformową w stylu Icy Tower, a nastepnie - bardziej zaawansowany projekt w którym dowiesz się jak wykorzystać AR oraz dane z Twojego smartfona.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Game Development

Stanowiska: Graphic Designer, 3D Graphic Designer, Visual FX Designer, Animation designer, Sound Designer, Unity Developer
Wynagrodzenia netto: 3000-6000 zł
Kto rekrutuje? AVON, Getin Noble Bank, Nestle, TVN, Netguru, Allegro, WP, Samsung, Ceneo, Growbots, Daftcode, CD Projekt RED, Ten Square, ef+ worldwide, Nizio Design International, Techland, HSBC

zobacz oferty pracy
7 godzin 46 minut

Kurs Tworzenie Gier w Unity

w Praktyce

W tym kursie zaprezentujemy Ci konkretny, sprawdzony schemat tworzenia gier komputerowych. Odchodzenie od niego może skutkować sporymi opóźnieniami ze strony wykonawcy, a w najgorszym przypadku – nawet niedokończeniem projektu. Naszym celem jest przedstawienie kilku niezawodnych kroków w tworzeniu od zera gry komputerowej. Zobaczysz, na jakie przeszkody powinien uważać początkujący deweloper. Pod koniec kursu będziesz miał możliwość bardzo łatwego, samodzielnego rozbudowania projektu gry tworzonej w trakcie lekcji, czyli klasycznego space shootera!

Jakub Siwek

8 godzin 5 minut

Kurs Tworzenie Gier w Unity

od Podstaw

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem gier na pc, mobile oraz web? Unity świetnie się to tego nadaje a przy tym jest przyjazne dla początkujących. W Kursie pokażemy Ci jak stworzyć najważniejsze funkcjonalności inspirowane popularną grą Pokemon GO, bazując na silniku Unity. Naszą grę przetestujemy na telefonie z systemem Android. Przy okazji poznawania złożonych, ciekawych zagadnień, jak wirtualna rzeczywistość oraz GPS, wyjaśnimy Ci także od podstaw techniki pracy z Unity. Do dzieła!

Jakub Siwek

}