Menu

Kursy projektowania aplikacji mobilnych

W ramach: Programowanie i WWW

Czym jest: Aplikacje Mobilne

Projektowanie aplikacji na urządzenia mobilne to jedno z najbardziej dynamicznie rosnących na popularności zagadnień, a zapotrzebowanie na specjalistów z branży mobile rośnie z roku na rok. Obecnie profesjonalni, posiadający aktualną wiedzę designerzy i developerzy aplikacji mobilnych to jedni z najlepiej zarabiających osób w branży webdesignu i webdevelopmentu. Urządzenia mobilne to od jakiegoś czasu już nie tylko gadżety, ale ważne elementy codziennego życia oraz podstawowe, towarzyszące nam na co dzień narzędzia służące zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Z tego też powodu na popularności rosną zagadnienia takie jak to jak projektować na iOS oraz jak projektować na Android - a z kursami eduweb.pl nauka projektowania aplikacji mobilnych jest uporządkowana i spójna. Dowiesz się jakie są wytyczne Google oraz Apple w programowaniu na urządzenia mobilne, jakie języki programowania są używane w aplikacjach mobilnych oraz jak od podstaw napisać swoją aplikację.

Nauka projektowania aplikacji mobilnych zaplanowana została w naszych kursach w taki sposób, by stworzyć aplikację od zera, a kończąc na tym, byś mógł umieścić swoją aplikację mobilną w App Store albo Play Store.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Aplikacje Mobilne

Stanowiska: Java Developer, iOS Developer, Android Developer
Wynagrodzenia netto: 7000-7500 zł
Kto rekrutuje? Samsung, Asseco, Accenture, Pwc, PKO, Daftcode, Netia, Netguru, WP, Nokia, Ceneo

zobacz oferty pracy
5 godzin 51 minut

Kurs React Native

Mobilne Aplikacje z React

Tworzenie aplikacji mobilnych zawsze kojarzyło się z czymś trudnym i wymagającym. Jednak mimo pewnych różnic względem tworzenia stron internetowych mobile to dalej front-end, który przy pomocy React Native możesz tworzyć tak samo prosto i wygodnie, jak wersje webowe! W tym Kursie dowiedz się jak wykorzystać tę technologię, tak, by już wkrótce być w stanie stworzyć swoją pierwszą aplikację mobilną.

Piotr Szaciński

8 godzin 49 minut

Kurs Material Design

Projektowanie dla Android

Naucz się projektować użyteczne interfejsy użytkownika w jednym z najbardziej wpływowych języków projektowania, jakim jest Material Design. Dowiedz się jak w popularnych aplikacjach graficznych tworzyć zgodne z wytycznymi aplikacje, które skalują się na wiele ekranów.

Grzegorz Róg

9 godzin 36 minut

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

w Praktyce

Jeszcze nigdy nie było tak dobrego czasu na naukę programowania aplikacji mobilnych dla iOS! Jest to najbardziej dochodowa platforma a jej programiści to obecnie najlepiej opłacani i poszukiwani eksperci rynku IT. Nowy język programowania Swift sprawia, że kodowanie aplikacji jest niezwykle ciekawe i intuicyjne. Wykorzystaj szansę i naucz się programowania aplikacji na platformę iOS! Nieważne, czy chcesz stworzyć własną, prostą aplikację, zarabiać publikując aplikację w AppStore czy też zmienić ścieżkę swojej kariery - ten kurs jest najlepszym źródłem wiedzy aby zacząć tworzyć aplikacje iOS! Nie jest też wymagana wcześniejsza wiedza z zakresu programowania - wszystkiego dowiesz się od podstaw, na praktycznych, czytelnych przykładach! Zacznij teraz!

Grzegorz Róg

9 godzin 22 minuty

Kurs Projektowanie dla iOS

UI/UX Aplikacji

Chcesz nauczyć się projektować aplikacje mobilne na popularną i dochodową platformę iOS? Kurs, który dla Ciebie przygotowaliśmy to niezwykle obszerne kompendium z dziedziny projektowania dla systemu iOS - wszystko, czego potrzebujesz aby rozwinąć swoje umiejętności w kierunku tworzenia aplikacji iPhone czy iPad! Poznaj wytyczne UI/UX, techniki projektowania w Photoshop i Sketch, stwórz praktyczne layouty aplikacji od mockupu po eksport grafiki, poznaj fundamenty projektowe i założenia iOS, a także zyskaj linki do setek zasobów, gotowe komponenty, biblioteki i akcje Photoshop które przyspieszą Twoją pracę! Wszystkiego nauczysz się od eksperta w dziedzinie grafiki i UX, który na co dzień projektuje i wdraża aplikacje iOS.

Grzegorz Róg

Dla kogo dobrym wyborem beda kursy projektowania aplikacji mobilnych?

W ostatnim czasie programowanie, jak i projektowanie zwlaszcza aplikacji mobilnych, niewatpliwie stalo sie prawdziwym hitem i decyduje sie na to coraz wiecej osób. Warto wiec wiedziec dlaczego i kiedy warto sie na to zdecydowac. Zwlaszcza ze, kursy projektowania aplikacji mobilnych daja naprawde wiele mozliwosci i dostarczaja sporo wiedzy, która pózniej mozna wykorzystac w naprawde róznych dziedzinach. Programistów i informatyków stale brakuje, a wiec na pewno taki kurs bedzie doskonala propozycja dla kazdego, kto chcialby zmienic branze, nauczyc sie czegos nowego, albo wlasnie rozwinac swoje dotychczasowe umiejetnosci. Inwestycja w siebie i swoje umiejetnosci to zawsze najlepszy wybór.

Projektowanie aplikacji mobilnych - rosnie popularnosc

Niewatpliwie projektowanie aplikacji mobilnych to stale rozwijajaca sie dziedzina, która ma coraz wieksze grono fanów. Obecnie specjalisci z tej dziedziny to jedni z najlepiej oplacanych. Zapotrzebowanie na aplikacje mobilne róznego rodzaju stale rosnie i trudno sie z tym nie zgodzic. Zaprojektowanie sprawnie dzialajacej aplikacji nie jest jednak takie proste i zdecydowanie potrzeba do tego doswiadczonych osób, które posiadaja niezbedna wiedze, ale i umiejetnosci. W zwiazku z tym zapisanie sie na nasz kurs, z cala pewnoscia bedzie pierwszym powaznym krokiem ku temu, aby nauczyc sie projektowac aplikacje, które beda przynosic zyski i zadowolenie.

Projektowanie aplikacji mobilnych - kurs dla poczatkujacych

Oczywiscie decydujac sie na projektowanie aplikacji mobilnych kurs dedykowany jest w glównej mierze osobom poczatkujacym. Cala niezbedna wiedza przekazywana jest od poziomu zero, a wiec nie trzeba miec zadnych oporów, ani obaw przed przystapieniem. Nasze kursy zostaly stworzone w taki sposób, aby kazdy uczestnik mial szanse stworzyc aplikacje od zera, az do poziomu, na którym moze umiescic ja gotowa w jednym ze sklepów z aplikacjami mobilnymi. To bardzo duzy krok.

Kursy projektowania aplikacji mobilnych - kilka opcji do wyboru

Warto pamietac o tym, ze wybierajac dla siebie kursy projektowania aplikacji mobilnych, ma sie do wyboru kilka opcji. W ten sposób mozna na przyklad zdecydowac sie na swietny kurs, który pozwoli na stworzenie aplikacji IOS od podstaw, az do finalnego efektu. Kursy maja rózna dlugosc, ale z reguly jest to kilka godzin intensywnej wiedzy, która na pewno przelozy sie na dalsze umiejetnosci, a takze rozwój swojej kariery zawodowej w tej branzy.
}