Menu

Biznes i Startupy

W ramach: Marketing i Biznes

Czym jest Biznes i Startupy

Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu rozpocząć nowy, własny projekt, a może masz pomysł na ciekawą aplikację, biznes albo produkt - razem z nami spełnisz swoje marzenie o stworzeniu usystematyzowanego, dochodowego startupu. Na podstawie wieloletnich doświadczeń prowadzącego dowiesz się, jak zacząć pracę nad startupem. Poznasz najczęstsze błędy startupowców, które często kosztują ich wiele czasu oraz pieniędzy.

Podczas kursu tworzenia startupów na eduweb.pl dowiesz się jak zwalidować swój pomysł na biznes i jak opowiadać o swoim produkcie. Na praktycznych przykładach dowiesz się gdzie szukać inwestorów i jak dbać o dobre relacje z nimi. Opowiemy Ci o tym jak założyć spółkę i damy Ci kilka porad od strony prawnej. To wszystko pozwoli Ci znaleźć odpowiedź na to, jak wprowadzić produkt na rynek oraz jak zbudować wokół niego zainteresowanie.

Na podstawie praktycznego case study dowiesz się wszystkiego co jest potrzebne do tego, by zrealizować Twój pomysł i zwiększyć szanse na sukces oraz stworzenie dochodowego, działającego biznesu.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Biznes i Startupy

Stanowiska: Specjalista SEO, Copywriter, Marketing Specialist, Analityk Internetowy
Wynagrodzenia netto: 3300-5000 zł
Kto rekrutuje? WP, Domodi, Accenture, nazwa.pl, AVON, x-kom, Pracuj.pl, SWPS, GSK, RTV Euro AGD, Interia, Millenium, ING

zobacz oferty pracy