Menu

Biznes i Startupy

W ramach: Marketing i Biznes

Czym jest: Biznes i Startupy

Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu rozpocząć nowy, własny projekt, a może masz pomysł na ciekawą aplikację, biznes albo produkt - razem z nami spełnisz swoje marzenie o stworzeniu usystematyzowanego, dochodowego startupu. Na podstawie wieloletnich doświadczeń prowadzącego dowiesz się, jak zacząć pracę nad startupem. Poznasz najczęstsze błędy startupowców, które często kosztują ich wiele czasu oraz pieniędzy.

Podczas kursu tworzenia startupów na eduweb.pl dowiesz się jak zwalidować swój pomysł na biznes i jak opowiadać o swoim produkcie. Na praktycznych przykładach dowiesz się gdzie szukać inwestorów i jak dbać o dobre relacje z nimi. Opowiemy Ci o tym jak założyć spółkę i damy Ci kilka porad od strony prawnej. To wszystko pozwoli Ci znaleźć odpowiedź na to, jak wprowadzić produkt na rynek oraz jak zbudować wokół niego zainteresowanie.

Na podstawie praktycznego case study dowiesz się wszystkiego co jest potrzebne do tego, by zrealizować Twój pomysł i zwiększyć szanse na sukces oraz stworzenie dochodowego, działającego biznesu.

więcej... ukryj...

Wprowadzenie

Grzegorz Róg dba o spójnosc i aktualnosc materialów w tym dziale. Posluchaj, dla kogo sa przeznaczone i czego sie nauczysz.

zobacz wprowadzenie

Zarobki ekspertów Biznes i Startupy

Stanowiska: Specjalista SEO, Copywriter, Marketing Specialist, Analityk Internetowy
Wynagrodzenia netto: 3300-5000 zł
Kto rekrutuje? WP, Domodi, Accenture, nazwa.pl, AVON, x-kom, Pracuj.pl, SWPS, GSK, RTV Euro AGD, Interia, Millenium, ING

zobacz oferty pracy
6 godzin 0 minut

Kurs Skuteczne CV Programisty

Praktycznie o Rynku Pracy

W tym kursie poznasz wszystkie kluczowe, praktyczne zasady i wskazówki, dzięki którym stworzysz profesjonalne - i ciekawe - CV, które pozwoli Ci zdobyć pracę marzeń w branży IT. Przejdziesz przez cały proces zmiany pracy: od stworzenia CV technicznego, przez rekrutację, rozmowy miękkie i techniczne, negocjowanie stawek i warunków, aż po tworzenie własnej marki. Oprócz tego przygotujesz się do rekrutacji, dowiesz się jakich błędów uniknąć i o czym nie zapomnieć podczas rozmowy, by świadomie zmienić pracę na lepszą.

Paweł Dobrzański

6 godzin 0 minut

Własność Intelektualna w Biznesie

Jak zarabiać na Prawach Autorskich

Własność intelektualna jest wszechobecna - znajdziemy ją wszędzie tam, gdzie znajduje się też ludzka kreatywność. Wszystkie produkty lub usługi, z których korzystamy na co dzień, są wynikiem większych lub mniejszych innowacji – czyli właśnie własności intelektualnej. Ten kurs ma za zadanie pokazać Ci potencjał własności intelektualnej, oraz to, jak możesz go wykorzystać do celów własnego biznesu.

Magdalena Miernik

7 godzin 5 minut

Kurs Blockchain

Na Styku Technologii i Biznesu

Czy zastanawiałeś się na czym polega fenomen technologii blockchain? Jaka jest różnica między blockchainem prywatnym a publicznym? Czym są kryptowaluty? Czy Bitcoin to przełom w świecie finansów czy tylko anarchistyczna wersja piramidy finansowej? Pomimo ogromnej popularności technologii łańcucha bloków nadal istnieje szereg mitów, które wynikają z niezrozumienia. Jeśli szukasz solidnego wprowadzenia i nie chcesz polegać niesprawdzonych źródłach - jesteś w dobrym miejscu!

Bartosz Bilicki

5 godzin 30 minut

Kurs Marketing Produktów

Wprowadzanie Produktu na Rynek

Witaj w kursie poświęconym wprowadzaniu produktu na rynek. Kilkugodzinny materiał przygotowany przez Pawła Tkaczyka, specjalistę w dziedzinie budowania wizerunku marki, sprawi, że nauczysz się opowiadać o Twoim produkcie lub usłudze w taki sposób, by zainteresować potencjalnych klientów. Dzięki zagadnieniom zawartym w kursie dowiesz się, jak w spójny sposób tworzyć historię Twojego produktu, jak mierzyć i analizować jego wyniki po premierze oraz w którym momencie zacząć schodzić z rynku tak, by uzyskać optymalne korzyści.

Pawel Tkaczyk