Menu

Freelance i Produktywność

W ramach: Marketing i Biznes

Czym jest: Freelance i Produktywność

Praca jako freelancer to zagadnienie, które dotyczy coraz większej ilości osób związanych z branżą IT, fotografią, grafiką czy promocją. Kluczowymi sprawami w temacie freelancingu jest to, jak zwiększyć swoją produktywność i jak pracować wydajniej. Jeżeli szukasz odpowiedzi na te pytania i chcesz wiedzieć jak zarabiać na freelance - kursy eduweb.pl z tych zagadnień to coś w sam raz dla Ciebie.

Opowiemy Ci o tym jak zwiększyć produktywność, jak zarządzać swoim biznesem i jakie pułapki czekają na początkujących, jak i zaawansowanych freelancerów. Świadomość najczęściej popełnianych błędów pomoże Ci zaoszczędzić wiele nerwów i pieniędzy. Dowiesz się jak założyć własną działalność, jakie są rodzaje umów i którą umowę wybrać na każdym etapie własnej pracy.

Dodatkowo w kursach poświęconych freelance’owi i produktywności podpowiemy Ci jak najlepiej promować swoją działalność, jak reklamować się w sieci i jak zdobyć klientów jako freelancer.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Freelance i Produktywność

Stanowiska: Graphic Designer, Copywriter
Wynagrodzenia netto: 3300-3500 zł
Kto rekrutuje? AVON, Getin Noble Bank, Nestle, TVN, nazwa.pl, AVON, x-kom

zobacz oferty pracy
7 godzin 40 minut

Kurs Wydajna Praca Freelancera

Narzędzia i Skuteczne Techniki

Czujesz się czasem przytłoczony ilością obowiązków, które na Ciebie spadają i masz wrażenie, że nie radzisz sobie z organizacją pracy? Dobrze trafiłeś - pomożemy Ci się z tym uporać! Tylko najlepiej zdyscyplinowani i zorganizowani freelancerzy mają czas i energię na to, aby wykorzystać w pełni swój potencjał. Wzorowa umiejętność zarządzania codziennymi zadaniami przekłada się na wysoką produktywność i cechuje najlepszych freelancerów w branży kreatywnej. Dzięki temu kursowi poznasz zagadnienia z zakresu m.in. organizacji pracy, planowania projektów i ustalania harmonogramów. To wszystko przełoży się na lepsze wyniki Twojej pracy oraz sprawi, że poczujesz kontrolę nad swoim życiem zawodowym i kierunkiem swojej kariery.

Tomasz Biskup

5 godzin 45 minut

Kurs Budowania Marki

Promocja w Sieci

Prowadzisz własną firmę lub startup? Tworzysz na zlecenie klientów i chcesz pomóc im rozwijać ich markę? Z tego Kursu dowiesz się, w jaki sposób strategicznie podejść do budowania silnej marki. Zidentyfikujesz czynniki, które mają wpływ na postrzeganie oferowanych przez Ciebie usług lub produktów przez klienta, oraz zbudujesz pozytywny wizerunek w sieci. Poznasz też skuteczne narzędzia, dzięki którym nie będziesz musiał wyważać raz już otwartych drzwi i szybko osiągniesz przewagę nad konkurencją! Jeśli myślisz o rozpoczęciu własnej działalności, lub też prowadzisz firmę ale czujesz, że jeszcze mógłbyś zdobyć większe grono klientów - ten kurs z pewnością Ci pomoże, oraz podpowie, w jaki sposób zabrać się do skutecznej i efektywnej promocji.

Pawel Tkaczyk

4 godziny 20 minut

Prawo dla Freelancerów

Umowy i Prawo Autorskie w Praktyce

Pracujesz na zlecenie? Posiadasz działalność lub myślisz o założeniu własnej firmy? Jesteś freelancerem - tworzysz strony WWW czy grafikę? Jeśli tak - koniecznie sprawdź materiał, który dla Ciebie przygotowaliśmy. W kursie poznasz popularne typy umów oraz zapisy, które skutecznie zabezpieczą Twoje interesy. Poznasz także najczęściej popełniane błędy i dowiesz się, jak zawierać korzystne finansowo kontrakty. Poznasz też aspekty prowadzenia działalności gospodarczej oraz prawa autorskiego - w tym licencje na fonty i grafiki, a także pojęcie plagiatu. Wszystko na praktycznych przykładach, a same wzory dokumentów są dołączone do kursu. Ten kurs to inwestycja, która zwraca się jeszcze przed zawarciem pierwszej umowy!

Magdalena Miernik