Menu

Marketing i Biznes

Czym jest: Excel?

Excel to jedno z najbardziej podstawowych narzędzi pakietu MS Office. Znajomość jego obsługi jest niezbędna w przypadku praktycznie każdego typu pracy - przyda się zarówno osobom prowadzącym firmy, pracującym w marketingu, przy programowaniu, grafice komputerowej, freelancerom oraz praktycznie każdej innej osobie, która chce być na bieżąco z podstawowymi narzędziami pracy biurowej.

Nauka Excela z kursami eduweb.pl jest uporządkowana i poprowadzona w taki sposób, by nawet osoby, które do tej pory nie korzystały z tego narzędzia pakietu MS Office opanowały zarówno podstawowe, jaki zaawansowane techniki niezbędne w codziennej pracy.

**DTP**

DTP to rozbudowane zagadnienie oznaczające profesjonalne przygotowywanie treści do druku. Wybierając kurs DPT dowiesz się jak składać tekst, jak poprawnie przygotowywać materiały z myślą o maszynach drukarskich, jak eksportować pliki oraz tworzyć swoje, nawet bardzo rozbudowane, projekty.

W trakcie trwania kursu DPT dowiesz się w jaki sposób ustawić aplikacje graficzne. Dodatkowo na podstawie wskazówek wieloletniego praktyka opowiemy Ci również o tym jak funkcjonują zakłady poligraficzne i jakie są rodzaje druku.

Podczas kursu DPT nauczysz się jak pracować z InDesign, ale oprócz tego poznasz prawidłowe techniki pracy w Illustratorze i Photoshopie. W każdej z tych aplikacji dowiesz się na co warto zwrócić uwagę przed przekazaniem plików do druku, co pozwoli Ci na uniknięcie kosztownych błędów.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Graphic Designer, Copywriter
Wynagrodzenia netto: 3300-8500 zł
Kto rekrutuje? AVON, GetinNobleBank, Nestle, TVN, nazwa.pl, x-kom

zobacz oferty pracy
4 godziny 36 minut

Kurs Excel

Podstawy

Poznaj jedną z najbardziej popularnych aplikacji z pakietu Office, jaką jest Excel. Przekonaj się, jak łatwo tworzyć i edytować arkusze kalkulacyjne oraz wykorzystać w pełni potencjał Excela. Wszystkiego dowiesz się od praktyka, Certyfikowanego Trenera i MVP Microsoft - Wojciecha Poniatowskiego.

Wojciech Poniatowski

5 godzin 19 minut

Kurs Excel

Programowanie w VBA

Odkryj zaawansowane możliwości jednej z najbardziej popularnych aplikacji z pakietu Office, jaką jest Excel. Przekonaj się, jak łatwo tworzyć projekty dzięki pomocy języka VBA. Rozszerzaj możliwości Excela a szybko wzrośnie wydajność Twojej pracy. Wszystkiego dowiesz się od praktyka, Certyfikowanego Trenera i MVP Microsoft - Wojciecha Poniatowskiego.

Wojciech Poniatowski

}