Masz już konto? Zaloguj się

Publikacje Cyfrowe i ePub w InDesign CC

Zobacz jak tworzyć publikacje na urządzenia jak iPady i jaki jest kierunek zmian w tych technologiach

1 lekcji

1h

Publikacje Cyfrowe i ePub w InDesign CC - -

Zobacz jak tworzyć publikacje na urządzenia jak iPady i jaki jest kierunek zmian w tych technologiach
Ten Warsztat stanowi wprowadzenie do Cyfrowych Publikacji, z których użytkownicy będą mogli korzystać na tabletach i smartfonach. Grzegorz Róg w krótkiej prezentacji przedstawi horyzont mediów cyfrowych pod kątem publikacji i ebooków. Zastanowimy się też nad tym, gdzie obecnie znajduje się miejsce dla wydawnictw drukowanych. Poznasz też kilka nowych, ciekawych funkcji Adobe InDesign CC oraz dowiesz się czym jest format ePub oraz jak funkcjonuje w kontekście innych technologii jak Adobe DPS.
W Warsztacie dowiesz się między innymi:
 • Jaki jest kierunek cyfrowych publikacji
 • Jak w tym procesie wykorzystać InDesign
 • Wprowadzenie do formatu ePub
 • Inne technolgie i możliwości
 • Dla kogo jest ten kurs?

  Autor kursu

  Grzegorz Róg

  **Idea Architect**

  Średnia ocen autora: 5

  Bio
  Od wielu lat projektuje serwisy internetowe, dużą wagę przykładając do ich funkcjonalności a także skutecznych technik promocji. Swoje umiejętności praktyczne zdobywa projektując grafikę oraz strony www dla wiodących polskich i zagranicznych agencji reklamowych. Współpracuje między innymi z Adobe, Microsoft, Wacom. Jako trener i spiker prowadzi szkolenia oraz eventy i warsztaty. Posiada szereg uprawnień i certyfikatów eksperckich.

  W wolnych chwilach stara się przekazać Ci całą praktyczną wiedzę, pasję i doświadczenie. Zapraszamy do kursu - gwarantujemy, że ta świetna zabawa przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji!
  Inne kursy tego autora
  Budowanie Startupu Strony WWW z SystemFlow Kurs Webflow Kurs Webflow Kurs Webflow

  Kurs Publikacje Cyfrowe i ePub w InDesign CC

  • 1 lekcji wideo

  • 1h materiału

  • Certyfikat w ramach ścieżek

  • Dostęp z urządzeń mobilnych

  Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

  Efektywna nauka

  Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!

  Wiedza ekspertów

  Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.

  Praktyczne przykłady

  Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.

  Pytania i odpowiedzi

  Przeczytaj najczęściej zadawane pytania

  Masz więcej pytań?

  Porozmawiaj z nami na na czacie

  Wyślij nam e-mail

  Zadzwoń +48 880880606

  Czy każdy kurs ma pliki źródłowe?

  Nie każdy. Jeśli pliki są dostępne dla danego kursu, znajdziesz je w zakładce źródła. Niektóre kursy nie posiadają źródeł ponieważ nie są potrzebne, inne nie mogły być zamieszczone np. ze względu na prawa autorskie do wykorzystania komercyjnych prac naszych autorów. Staramy się aby kursy były maksymalnie praktyczne i chętnie pokazujemy zaplecze zawodowe naszych autorów, ale niekiedy nie możemy dołączyć go w postaci źródeł.

  Jak jest skonstruowany kurs?

  Kurs składa się z rozdziałów oraz lekcji. Staramy się, aby optymalnie kursy miały 5-7 rozdziałów po około 5-10 lekcji w każdym. W ten sposób nauka jest optymalna a podtrzymanie uwagi staje się łatwiejsze. Rekomendujemy przerabianie nie więcej niż jednego rozdziału naraz a po jego przerobieniu powtórzenie materiału we własnym zakresie.

  Jak najlepiej wykorzystać kurs?

  Potraktuj kurs jako inspirację do własnej pracy. Tam, gdzie się da staraj się powtarzać czynności, które wykonuje autor. Nie powtarzaj ich jednak bezmyślnie - spróbuj zmodyfikować przykłady i dostosować je do swoich potrzeb. W ten sposób przyswoisz materiał jeszcze lepiej!

  Jak mogę uzyskać dostęp do kursu?

  Możesz albo wykupić ten konkretny kurs przez koszyk, uzyskując do niego (i jego rewizji) bezterminowy dostęp, albo wykupić wariant abonamentu, który obejmuje dany kurs i w ten sposób oglądać go oraz inne materiały na platformie tak długo, jak Twój abonament jest aktywny.

  Czy kurs jest aktualny?

  Staramy się aby wszystkie materiały na stronie były aktualne. Nie znaczy to, że kurs powstał bardzo niedawno. Często na stronie znajdziesz trochę starsze kursy, jednak regularnie wykonujemy ich rewizję i zmieniamy lekcje - czy to przez dodanie stosownych komentarzy z aktualizacją, czy poprzez nagranie danej lekcji jeszcze raz. Datę ostatniej rewizji znajdziesz w informacjach o kursie.

  Czym się różni kurs od warsztatu i ścieżki?

  Kursy to kilku godzinne, kompleksowe opracowanie danego zagadnienia, podzielone na lekcje i rozdziały. Często uzupełniają je Warsztaty, które mają formę jednej dłuższej, praktycznej lekcji (30min-1h), natomiast ścieżki stanowią zbiór jednych i drugich materiałów - ułożoną z kursów i warsztatów playlistę, która pozwala Ci kompleksowo opanować dane zagadnienie.

  Mogę polecić kursy z eduweb.pl osobom, które myślą o przekwalifikowaniu się z dotychczasowej branży i chcą uczyć się z uporządkowanych źródeł, w wybranym przez siebie czasie, no i przede wszystkim - w praktyce, a nie w teorii.

  Robert Harężlak

  Art Director, Graphic Designer

  Zacznij naukę w Publikacje Cyfrowe i ePub w InDesign CC

  • 1 lekcji wideo

  • 1h materiału

  • Certyfikat w ramach ścieżek

  • Dostęp z urządzeń mobilnych