Menu

Visual FX i Animacja

W ramach: Grafika i Interfejsy

Czym jest: Visual FX i Animacja

Visual FX i animacja to tematy, które z pewnością zainteresują każdą osobę związaną z amatorska lub profesjonalną postprodukcją materiałów wideo. Z wykorzystaniem kursów na eduweb.pl poznasz techniki animacji komputerowej oraz nauczysz się jak dodawać efekty specjalne do filmów.

Aby nauczyć się tworzyć efekty specjalne dowiesz się jak obsługiwać After Effects, w którym będziesz w stanie już po niedługim czasie wykonać wiele kreatywnych efektów. Dowiesz się jak tworzyć efekty specjalne, zarówno korzystając z gotowych bibliotek jak i tworząc własne akcje od zera.

Na przykładzie licznych reklam mówimy wykorzystane efekty i pokażemy Ci w jaki sposób wyprodukować gotowe do emisji materiały. Nauczysz się tworzyć animacje, wykorzystując grafiki wektorowe i inne ilustracje, co pozwoli na przygotowanie kreatywnych i efektownych infografik i przedstawiania danych. Dowiesz się jak powstają teledyski oraz wykonasz od podstaw przykładowe, praktyczne projekty wykorzystujące efekty specjalne.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Visual FX i Animacja

Stanowiska: 3D Graphic Designer, Visual FX Designer, Animation designer
Wynagrodzenia netto: 3500-3800 zł
Kto rekrutuje? Netguru, Allegro, WP, Samsung, Ceneo, Growbots, Daftcode, CD Projekt RED, Ten Square, ef+ worldwide, Nizio Design International

zobacz oferty pracy
6 godzin

Kurs Animowane Infografiki

w After Effects

Twórz efektowne reklamy i animacje typu Explainer Video! Ten kurs to wszystko, czego potrzebujesz, aby projektować nowoczesne i efektowne klipy informacyjne. Poznaj najlepsze techniki i dowiedz się w jaki sposób tworzyć animację tekstu czy danych statystycznych. Przygotujesz również reklamę aplikacji mobilnej oraz produktu pudełkowego, którą zamieścisz na YouTube, Facebooku, bądź nawet wyemitujesz w TV. Pokażemy Ci wiele przykładów przykładów obecnych trendów, podsuniemy ciekawe pomysły i inspiracje, a jako bonus do kursu otrzymasz pakiet presetów i animowanych masek gotowych do wykorzystania w komercyjnych projektach!

Patryk Scelina

6 godzin

Kurs After Effects

od Podstaw

Chciałbyś tworzyć animacje reklamowe, infografiki, lub może zależy Ci na umiejętności obróbki materiału filmowego? Poznaj podstawy After Effects! Przygotowaliśmy dla Ciebie ten wyjątkowy kurs od podstaw, który wprowadza w techniki pracy w programie After Effects CC niezależnie od tego, czy interesuje Cię Motion Design, czy filmowe efekty wizualne! Z tym kursem poznasz uniwersalne narzędzia, z których kreatywnie korzystając możesz tworzyć dosłownie wszystko. After Effects jest potężnym narzędziem, które grafikom pracującym w programach takich jak Photoshop czy Ilustrator, pozwoli rozwinąć skrzydła wprawiając w ruch stworzone grafiki. Amatorom filmowania pozwoli natomiast przekształcić nawet najprostsze statyczne kadry w pełne życia, złożone kompozycje. Cały potencjał After Effects CC jest w zasięgu ręki – nie czekaj i zacznij naukę już teraz!

Patryk Scelina