Menu

Grafika i Interfejsy

Czym jest: Modo?

Modo jest zaawansowanym i posiadającym duży potencjał narzędziem do pracy z 3D. W MODO możesz zarówno modelować - czyli tworzyć - modele 3D, pracować z UV, cieniować, renderować stworzone modele, a nawet zajmować się riggingiem oraz ogólnopojętą animacją.

Używając MODO możesz wykorzystywać wiele kreatywnych efektów oraz łatwo tworzyć elementy takie rzeczy jak włosy, sierść czy trawa. Jest to aplikacja, która przyda się zarówno osobom tworzącym modele na potrzeby gier, jak i grafikom, oraz nawet filmowcom, którzy chcą tworzyć realistyczne efekty specjalne czy animacje.

więcej... ukryj...

Ścieżka Grafika w 3D

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 20 godzin 40 minut
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Graphic Designer, 3D Graphic Designer, Concept Artist
Wynagrodzenia netto: 3500-8500 zł
Kto rekrutuje? AVON, GetinNobleBank, Nestle, TVN, Netguru, Allegro, WP, Samsung, Ceneo, Growbots, Daftcode, TechnipFMC, Intiaro

zobacz oferty pracy
7 godzin 38 minut

Kreacje 3D w Modo

Z Photoshop, Illustrator i ZBrush

Wielu grafików, dla których najważniejszym narzędziem był do tej pory Photoshop, sięga po aplikacje 3D, które oferują niesamowite możliwości. Połączenie klasycznej ilustracji oraz technik 3D pozwala wejść na zupełnie inny poziom umiejętności jak i odpowiedzieć na obecne wymogi rynku. Na szczęście, praca z aplikacjami 3D staje się coraz łatwiejsza a ich nauka jest na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy na wyjątkowy kurs, w którym będziesz mógł przejść cały proces tworzenia świetnej ilustracji od szkicu aż do finalnego renderu i postprodukcji w Photoshop.

Wojciech Magierski

1 godzina

Realistyczna Wizualizacja 3D w Modo cz. 2

Praktyczny Projekt

Przedstawiamy drugą część warsztatu Wojciecha Magierskiego, w którym od podstaw tworzymy zaawansowany model 3D przedstawiający butelkę Whisky, wraz z kostkami lodu oraz szklanką. Finalny efekt możecie obejrzeć tutaj [link].
W tej części zajmiemy się dopracowywaniem szczegółów, uzyskamy efekt rozbijającej się kostki lodu i stworzymy odpryski, popracujemy też nad przezroczystością szklanki i strukturą szkła. W trakcie pracy wykorzystamy Modo oraz Octane.

Sprawdź również kurs Projektowanie Graficzne - Tworzenie Opakowań [link], ponieważ projekt wykonujemy na bazie opakowania i etykiety stworzonych od podstaw w trakcie trwania kursu!

Wojciech Magierski

1 godzina

Realistyczna Wizualizacja 3D w Modo

Praktyczny Projekt

W trakcie tego warsztatu, wspólnie z Wojciechem „m4gik” Magierskim stworzymy realistyczną wizualizację 3D! Na bazie opakowania przygotowanego w kursie „Projektowanie Graficzne - Tworzenie Opakowań” zaprojektujemy butelkę z wykorzystaniem narzędzi 3D takich jak Modo. W ten sposób będziesz mógł zaprezentować klientom genialne, realistyczne przykłady opakowań które projektujesz, a także stworzyć świetną i efektowną prezentację, która przyciągnie potencjalnych klientów! Warsztat będzie również doskonałym źródłem wiedzy dla osób, które chciałyby poprawić swoje umiejętności pracy z Modo, lub poznać sposoby pracy prawdziwego eksperta w kwestii modelowania 3D.

Zobacz projekt przygotowany w trakcie warsztatu! (link)

Wojciech Magierski

}