Menu

Modo

Czym jest: Modo?

Modo jest zaawansowanym i posiadającym duży potencjał narzędziem do pracy z 3D. W MODO możesz zarówno modelować - czyli tworzyć - modele 3D, pracować z UV, cieniować, renderować stworzone modele, a nawet zajmować się riggingiem oraz ogólnopojętą animacją.

Używając MODO możesz wykorzystywać wiele kreatywnych efektów oraz łatwo tworzyć elementy takie rzeczy jak włosy, sierść czy trawa. Jest to aplikacja, która przyda się zarówno osobom tworzącym modele na potrzeby gier, jak i grafikom, oraz nawet filmowcom, którzy chcą tworzyć realistyczne efekty specjalne czy animacje.

więcej... ukryj...

Ścieżka Grafika w 3D

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 20 godzin
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów Modo

Stanowiska: 3D Graphic Designer, Concept Artist, Visual FX Designer, Animation designer
Wynagrodzenia netto: 3500-6500 zł
Kto rekrutuje? Netguru, Allegro, WP, Samsung, Ceneo, Growbots, Daftcode, TechnipFMC, Intiaro, CD Projekt RED, Ten Square, ef+ worldwide, Nizio Design International

zobacz oferty pracy
7 godzin 38 minut

Kreacje 3D w Modo

Z Photoshop, Illustrator i ZBrush

Wielu grafików, dla których najważniejszym narzędziem był do tej pory Photoshop, sięga po aplikacje 3D, które oferują niesamowite możliwości. Połączenie klasycznej ilustracji oraz technik 3D pozwala wejść na zupełnie inny poziom umiejętności jak i odpowiedzieć na obecne wymogi rynku. Na szczęście, praca z aplikacjami 3D staje się coraz łatwiejsza a ich nauka jest na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy na wyjątkowy kurs, w którym będziesz mógł przejść cały proces tworzenia świetnej ilustracji od szkicu aż do finalnego renderu i postprodukcji w Photoshop.

Wojciech Magierski

}