Menu

Creative Cloud

Czym jest: Creative Cloud?

Creative Cloud to chmurowa usługa subskrypcyjna Adobe. Do jej zalet niewątpliwie należy to, że w ramach jednej opłaty daje dostęp do wszystkich aplikacji stworzonych przez tę firmę, w tym Photoshopa, Illustratora, InDesigna, Premiere Pro, Audition, XD, Lightrooma, After Effects oraz wielu innych narzędzi, które są niezbędnym elementem pracy dla osób z niezliczonych branży.

Dodatkowo, Creative Cloud pozwala na instalowanie fontów przez TypeKit oraz tworzenie portfolio na Behance. Daje również przestrzeń dyskową na trzymanie plików w chmurze.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Creative Cloud

Stanowiska: Graphic Designer, 3D Graphic Designer, Concept Artist, UX/UI Designer, Fotograf, Visual FX Designer, Animation designer, Video Editor, Videographer
Wynagrodzenia netto: 2200-6500 zł
Kto rekrutuje? AVON, Getin Noble Bank, Nestle, TVN, Netguru, Allegro, WP, Samsung, Ceneo, Growbots, Daftcode, TechnipFMC, Intiaro, ING, Aliorbank, SWPS, Westwing.pl, Edipresse, W. Kruk, Mennica Skarbowa, CD Projekt RED, Ten Square, ef+ worldwide, Nizio Design International, ESL, Freelance

zobacz oferty pracy
1 godzina 49 minut

Nowości w Adobe CC 2020

Aktualizacja aplikacji z pakietu Adobe

W listopadzie 2019 roku na Adobe MAX zaprezentowano szereg udoskonaleń i aktualizacji pakietu Adobe Creative Cloud. W związku z powyższym Michał Wedlechowicz zaprezentuje Wam wszystkie nowe najważniejsze funkcje w topowych aplikacjach takich jak Photoshop, Indesign, XD czy After Effects. Są to narzędzia i ulepszenia skupione przede wszystkim na ułatwieniu i przyspieszeniu pracy użytkowników.

Michał Wedlechowicz

3 godziny 32 minuty

Kurs Adobe Dimension

od Podstaw

Witaj w kursie Adobe Dimension. W tym materiale poznasz od podstaw techniki pracy z nową aplikacją od Adobe. Tym razem jest to narzędzie do budowania kompozycji graficznych w środowisku 3D. Wykorzystując możliwości tej aplikacji nauczysz się tworzyć bardzo efektowne grafiki z prostym w obsłudze programem jakim jest Adobe Dimension.

Michał Wedlechowicz

}