Menu

Grafika i Interfejsy

Czym jest: Creative Cloud?

Creative Cloud to chmurowa usługa subskrypcyjna Adobe. Do jej zalet niewątpliwie należy to, że w ramach jednej opłaty daje dostęp do wszystkich aplikacji stworzonych przez tę firmę, w tym Photoshopa, Illustratora, InDesigna, Premiere Pro, Audition, XD, Lightrooma, After Effects oraz wielu innych narzędzi, które są niezbędnym elementem pracy dla osób z niezliczonych branży.

Dodatkowo, Creative Cloud pozwala na instalowanie fontów przez TypeKit oraz tworzenie portfolio na Behance. Daje również przestrzeń dyskową na trzymanie plików w chmurze.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Graphic Designer, 3D Graphic Designer, Concept Artist
Wynagrodzenia netto: 3500-8500 zł
Kto rekrutuje? AVON, GetinNobleBank, Nestle, TVN, Netguru, Allegro, WP, Samsung, Ceneo, Growbots, Daftcode, TechnipFMC, Intiaro

zobacz oferty pracy
3 godziny 32 minuty

Kurs Adobe Dimension

od Podstaw

Witaj w kursie Adobe Dimension. W tym materiale poznasz od podstaw techniki pracy z nową aplikacją od Adobe. Tym razem jest to narzędzie do budowania kompozycji graficznych w środowisku 3D. Wykorzystując możliwości tej aplikacji nauczysz się tworzyć bardzo efektowne grafiki z prostym w obsłudze programem jakim jest Adobe Dimension.

Michał Wedlechowicz

1 godzina 49 minut

Nowości w Adobe CC 2020

Aktualizacja aplikacji z pakietu Adobe

W listopadzie 2019 roku na Adobe MAX zaprezentowano szereg udoskonaleń i aktualizacji pakietu Adobe Creative Cloud. W związku z powyższym Michał Wedlechowicz zaprezentuje Wam wszystkie nowe najważniejsze funkcje w topowych aplikacjach takich jak Photoshop, Indesign, XD czy After Effects. Są to narzędzia i ulepszenia skupione przede wszystkim na ułatwieniu i przyspieszeniu pracy użytkowników.

Michał Wedlechowicz

}