Menu

Kursy Corel Draw

Czym jest: Corel Draw?

Corel Draw to profesjonalne narzędzie dla designerów, grafików i ilustratorów. Nazywany jest konkurencja dla Adobe Illustratora. Przez wiele lat był branżowym standardem i najczęściej wykorzystywanym programem do edycji grafiki wektorowej, stopniowo jednak staje się wypierany przez narzędzie od Adobe.

Mimo tego znajomość Corel Draw w dalszym ciągu jest wymagana na wielu stanowiskach. Nauka obsługi Corel Draw to dobry wybór dla każdego designera, który chce poszerzyć wachlarz swoich umiejętności. W dużej ilości firm i zakładów w dalszym ciągu pracuje się używając tego narzędzia dla designerów, a jego znajomość jest przydatna między innymi dlatego, że wciąż wiele projektów otrzymuje się właśnie w jego formacie.

**Zbrush**

ZBrush to zaawansowane narzędzie dla grafików 3D, które służy do profesjonalnego modelowania 3D. Doskonale sprawdzi się w przypadku modelowania postaci do gier komputerowych i modelowania innych elementów przestrzennych.

W Zbrush znajdziesz wiele narzędzi do wirtualnego “rzeźbienia”. Dzięki temu to aplikacja, która okaże się przydatna również dla grafików koncepcyjnych i lustratorów, którzy chcą wzbogacić swoja kompozycje. Do zalet pracy w Zbrush należy to, że jest to narzędzie aktywnie rozwijane i wykorzystywane przez wiele profesjonalnych firm zajmujących się produkcją gier komputerowych.

Nauka Zbrusha to również dobry wybór dla osób, które biegle posługują się Photoshopem i chcą pójść krok dalej, by tworzyć naturalnie wyglądające przestrzenne obiekty, których wygląd ogranicza wyłącznie wyobraźnia artysty.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Corel Draw

Stanowiska: Graphic Designer
Wynagrodzenia netto: 3500-3500 zł
Kto rekrutuje? AVON, Getin Noble Bank, Nestle, TVN

zobacz oferty pracy