Menu

Kursy CAD

W ramach: Grafika i Interfejsy

Czym jest: CAD i BIM

AutoCAD to bardzo popularne narzędzie dla architektów, którego znajomość jest obecnie branżowym standardem. AutoCAD to profesjonalna aplikacja do komputerowego wspierania projektowania, która rozwijana jest przez firmę Autodesk.

Nauka AutoCAD to obowiązkowy krok nie tylko dla architektów, ale również elektroników, mechaników, konstruktorów oraz dla osoby pracującej w każdym zawodzie opierającym się na precyzyjnych i skomplikowanych rysunkach technicznych. Co ważne, do AutoCAD powstaje wiele specjalistycznych nakładek dopasowujących jego działanie do poszczególnych branż.

Kurs AutoCAD od eduweb.pl to dobry wybór dla każdej osoby związanej zawodowo - lub amatorsko - związanej z projektowaniem lub wyrobem specjalistycznych i precyzyjnych produktów. Na podstawie praktycznych przykładów dowiesz się jak używać AutoCAD w sposób, który pozwoli w pełni wykorzystać jego potencjał.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów CAD i BIM

Stanowiska: Architekt, Projektant CAD
Wynagrodzenia netto: 3300-4300 zł
Kto rekrutuje? Accenture, AmRest, Atman, Nokia, AEcom, Varroc, Phoenix

zobacz oferty pracy
6 godzin 7 minut

Kurs AutoCAD

Techniki Zaawansowane

Poznaj zaawansowane techniki pracy we flagowej aplikacji dla architektów i projektantów, jaką jest AutoCAD. Certyfikowany Ekspert oraz wieloletni trener AutoCAD, jak również architekt z dużym doświadczeniem praktycznym, pokaże Ci jak wydobyć z AutoCAD jeszcze więcej i tworzyć w nim spełniające branżowe standardy, genialne projekty! Na konkretnych ćwiczeniach poznasz typowe schematy projektowania oraz zwiększysz wydajność swojej pracy.

Marcin Jędrzejewski

7 godzin 1 minuta

Kurs AutoCAD

Techniki Pracy

Kurs stworzony z myślą o użytkownikach AutoCAD, pragnących wzbogacić zdobytą już wiedzę o nowe, zaawansowane narzędzia i rewelacyjne techniki, które pomogą Ci usprawnić i przyspieszyć pracę ze sztandarową aplikacją Autodesk. Wielogodzinny materiał obfituje w praktyczne przykłady i ćwiczenia, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę i wyrobisz dobre nawyki.

Marcin Jędrzejewski

6 godzin 24 minuty

Kurs AutoCAD

Podstawy

Poznaj zalety i możliwości fantastycznej aplikacji Autodesk AutoCAD. Kurs który dla Ciebie przygotowaliśmy, zawiera wszystkie informacje niezbędne, by rozpocząć samodzielną pracę z programem. W ponad trzydziestu lekcjach zawarliśmy gigantyczną ilość praktycznych wskazówek i technik, które pozwolą Ci skutecznie wykorzystać zdobytą wiedzę i przystąpić do natychmiastowego realizowania własnych projektów.

Marcin Jędrzejewski

1 godzina

Techniki 3D w AutoCAD

Zobacz jak przygotować projekty trójwymiarowe dla różnych branż w Autodesk AutoCAD

Marcin Jędrzejewski

Kursy CAD

Kursy i szkolenia to jeden z najlepszych sposobów na zdobycie nowych kwalifikacji. Wybierajac odpowiednia tematyke mozna nie tylko rozbudowac swoje CV o kolejna umiejetnosc, ale przede wszystkim nabyc wiedze, dzieki której znajdziemy lepsza prace. Do tej kategorii bez watpienia zaliczaja sie kursy CAD. To szkolenia cieszace sie ogromna popularnoscia, wlasnie ze wzgledu na mozliwosc szybkiego podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych.

Kurs CAD - czym jest AutoCAD?

Oprogramowanie AutoCAD byl pierwszym komputerowym programem kreslarskim, który pomagal w pracy inzynierom, architektom czy projektantom wnetrz. Co istotne, dalej jest on najczesciej wybieranym oprogramowaniem przez specjalistów. Doceniaja oni jego mozliwosci, a takze stosunkowo duza prostote uzytkowania.

Szybko postepujaca komputeryzacja wielu branz sprawia, ze z programu AutoCAD korzysta coraz wiecej firm. Tym samym, zapotrzebowanie na specjalistów obslugujacych to oprogramowanie jest ogromne. Na szczescie, nie trzeba konczyc kierunkowych studiów, aby dobrze poznac ten program. Wystarczy podstawowa wiedza techniczna i dobry kurs CAD.

AutoCAD kursy - indywidualna sciezka nauczania

Zajecia z obslugi AutoCAD w Eduweb prowadzone sa przez doswiadczonych szkoleniowców, którzy maja wieloletnie doswiadczenie nie tylko w nauczaniu, ale równiez korzystanie z oprogramowania CAD. Dzieki temu, duzy nacisk kladziemy na praktyczne zajecia, dzieki którym absolwent testu, moze natychmiast podjac prace w zawodzie.

Co istotne, nasze AutoCAD kursy zbudowane sa w taki sposób, aby kazdy kursant byl w stanie realizowac material w wybranym przez siebie tempie. Wystarczy poswiecac okolo 75 minut tygodniowo, aby po 4 miesiacach znac dobrze caly system. Osoby, którym zalezy na czasie i chca szybciej ukonczyc szkolenie, moga to zrobic w zaledwie dwa tygodnie.

Kursy AutoCAD - projektowanie 2D i 3D

Architekci, graficy, inzynierowie i przedstawiciele branzy budowlanej – wszyscy oni na co dzien korzystaja z oprogramowania AutoCAD do tworzenia projektów 2D i 3D. Jesli chcesz wiec rozpoczac swoja kariere zawodowa, w któryms z tych zawodów, kursy AutoCAD bardzo Ci sie przydadza.

Podczas 20-godzinnej sciezki nauki, poznasz najwazniejsze zasady tworzenia modeli w programach typu CAD i BIM. Najwazniejszym oprogramowaniem bedzie oczywiscie AutoCAD, z pomoca którego wykonywane beda zadania i cwiczenia w trakcie nauki. Co wazne, obejmowac one beda nie tylko zagadnienia zwiazane z tworzeniem modeli 2D, ale równiez projektowania w 3D.

}