Menu

AutoCAD

Czym jest: AutoCAD?

AutoCAD to bardzo popularne narzędzie dla architektów, którego znajomość jest obecnie branżowym standardem. AutoCAD to profesjonalna aplikacja do komputerowego wspierania projektowania, która rozwijana jest przez firmę Autodesk.

Nauka AutoCAD to obowiązkowy krok nie tylko dla architektów, ale również elektroników, mechaników, konstruktorów oraz dla osoby pracującej w każdym zawodzie opierającym się na precyzyjnych i skomplikowanych rysunkach technicznych. Co ważne, do AutoCAD powstaje wiele specjalistycznych nakładek dopasowujących jego działanie do poszczególnych branż.

Kurs AutoCAD od eduweb.pl to dobry wybór dla każdej osoby związanej zawodowo - lub amatorsko - związanej z projektowaniem lub wyrobem specjalistycznych i precyzyjnych produktów. Na podstawie praktycznych przykładów dowiesz się jak używać AutoCAD w sposób, który pozwoli w pełni wykorzystać jego potencjał.

więcej... ukryj...

Ścieżka AutoCAD

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 20 godzin
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów AutoCAD

Stanowiska: Architekt, Projektant CAD
Wynagrodzenia netto: 3300-4300 zł
Kto rekrutuje? Accenture, AmRest, Atman, Nokia, AEcom, Varroc, Phoenix

zobacz oferty pracy
6 godzin 10 minut

Kurs AutoCAD

Techniki Zaawansowane

Poznaj zaawansowane techniki pracy we flagowej aplikacji dla architektów i projektantów, jaką jest AutoCAD. Certyfikowany Ekspert oraz wieloletni trener AutoCAD, jak również architekt z dużym doświadczeniem praktycznym, pokaże Ci jak wydobyć z AutoCAD jeszcze więcej i tworzyć w nim spełniające branżowe standardy, genialne projekty! Na konkretnych ćwiczeniach poznasz typowe schematy projektowania oraz zwiększysz wydajność swojej pracy.

Marcin Jędrzejewski