Menu

Grafika i Interfejsy

Czym jest: AutoCAD?

AutoCAD to bardzo popularne narzędzie dla architektów, którego znajomość jest obecnie branżowym standardem. AutoCAD to profesjonalna aplikacja do komputerowego wspierania projektowania, która rozwijana jest przez firmę Autodesk.

Nauka AutoCAD to obowiązkowy krok nie tylko dla architektów, ale również elektroników, mechaników, konstruktorów oraz dla osoby pracującej w każdym zawodzie opierającym się na precyzyjnych i skomplikowanych rysunkach technicznych. Co ważne, do AutoCAD powstaje wiele specjalistycznych nakładek dopasowujących jego działanie do poszczególnych branż.

Kurs AutoCAD od eduweb.pl to dobry wybór dla każdej osoby związanej zawodowo - lub amatorsko - związanej z projektowaniem lub wyrobem specjalistycznych i precyzyjnych produktów. Na podstawie praktycznych przykładów dowiesz się jak używać AutoCAD w sposób, który pozwoli w pełni wykorzystać jego potencjał.

więcej... ukryj...

Ścieżka AutoCAD

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 20 godzin 33 minuty
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Architekt, Projektant CAD
Wynagrodzenia netto: 3300-7200 zł
Kto rekrutuje? Accenture, AmRest, Atman, Nokia, AEcom, Varroc, Phoenix

zobacz oferty pracy
6 godzin 24 minuty

Kurs AutoCAD

Podstawy

Poznaj zalety i możliwości fantastycznej aplikacji Autodesk AutoCAD. Kurs który dla Ciebie przygotowaliśmy, zawiera wszystkie informacje niezbędne, by rozpocząć samodzielną pracę z programem. W ponad trzydziestu lekcjach zawarliśmy gigantyczną ilość praktycznych wskazówek i technik, które pozwolą Ci skutecznie wykorzystać zdobytą wiedzę i przystąpić do natychmiastowego realizowania własnych projektów.

Marcin Jędrzejewski

7 godzin 1 minuta

Kurs AutoCAD

Techniki Pracy

Kurs stworzony z myślą o użytkownikach AutoCAD, pragnących wzbogacić zdobytą już wiedzę o nowe, zaawansowane narzędzia i rewelacyjne techniki, które pomogą Ci usprawnić i przyspieszyć pracę ze sztandarową aplikacją Autodesk. Wielogodzinny materiał obfituje w praktyczne przykłady i ćwiczenia, dzięki którym utrwalisz zdobytą wiedzę i wyrobisz dobre nawyki.

Marcin Jędrzejewski

6 godzin 7 minut

Kurs AutoCAD

Techniki Zaawansowane

Poznaj zaawansowane techniki pracy we flagowej aplikacji dla architektów i projektantów, jaką jest AutoCAD. Certyfikowany Ekspert oraz wieloletni trener AutoCAD, jak również architekt z dużym doświadczeniem praktycznym, pokaże Ci jak wydobyć z AutoCAD jeszcze więcej i tworzyć w nim spełniające branżowe standardy, genialne projekty! Na konkretnych ćwiczeniach poznasz typowe schematy projektowania oraz zwiększysz wydajność swojej pracy.

Marcin Jędrzejewski

1 godzina

Techniki 3D w AutoCAD

Zobacz jak przygotować projekty trójwymiarowe dla różnych branż w Autodesk AutoCAD

Marcin Jędrzejewski

Kurs AutoCAD - precyzyjne rozwiazanie graficzne

Grafika komputerowa cieszy sie gigantycznym zainteresowaniem w dzisiejszych czasach. Praktycznie wszystkie animacje na stronach internetowych zostaly przygotowane przez osoby majace pojecie wlasnie w tym aspekcie. Nie mozna równiez zapominac o tych, którzy przy pomocy technologii biora sie za projektowanie wnetrz i nie tylko. Wlasnie dla takich osób przygotujemy kurs AutoCAD. Jest to mechanizm oparty w pelni na rozwiazaniach przygotowanych przez popularna firme Autodesk. Oczywiscie nietrudno sie domyslic, kto przede wszystkim korzysta z tego programu. Kurs AutoCAD jest skierowany przede wszystkim dla architektów. Musza oni z chirurgiczna wrecz precyzja stworzyc przestrzen, która w przyszlosci bedzie wykorzystywana przez jej uzytkowników. W dzisiejszych czasach znajomosc AutoCAD jest swego rodzaju standardem w branzy.

AutoCAD - kurs nie tylko dla architektów

Precyzja i dokladnosc to najwazniejsze cechy, które posiada program AutoCAD. Kurs nie jest przeznaczony tylko i wylacznie dla architektów. Nie zdajemy sobie sprawy, w jak wielu branzach potrzeba odpowiedniej jakosci rysunków technicznych. Mowa tutaj przede wszystkim o zawodach stricte wspólpracujacych z architektami. Elektrycy, mechanicy oraz wszelkiego rodzaju konstruktorzy musza byc zaznajomieni z tak popularnym w branzy programem jak AutoCAD. Kurs oczywiscie moze byc wykorzystany takze w innych zawodach, gdzie nie da sie funkcjonowac bez odpowiednio przygotowanych rysunków technicznych. Dodatkowo program ten posiada rozmaite nakladki dla poszczególnych branz, dzieki czemu jego dzialanie bedzie precyzyjnie dopasowane do naszych potrzeb.

Co zawieraja kursy AutoCAD?

Wlasciwie kazda osoba majaca bardzo podstawowa wiedze moze zapisac sie na przygotowane przez nas kursy AutoCAD. Ma na to wplyw przede wszystkim mozliwosc dopasowania kursu do swojego poziomu. Dla osób dopiero wchodzacych w swiat rysunków technicznych mamy szkolenie podstawowe, natomiast nieco bardziej doswiadczonym w temacie proponujemy poznanie bardziej zaawansowanych technik. Wiedza zdobyta w trakcie zajec to nie jedyna korzysc, jaka moga Tobie dac kursy AutoCAD. Warto takze zwrócic uwage na fakt, ze po przebyciu calej przygotowanej przez nas sciezki otrzymac od nas Certyfikat oraz Odznake, które moga byc bardzo ciekawym dodatkiem do Twojego portfolio. Wzbudza to zainteresowanie zarówno wielkich firm szukajacych pracowników na rózne stanowiska, jak równiez wyspecjalizowanych malych oraz srednich przedsiebiorców.

}