Menu

Affinity Photo

Czym jest: Affinity Photo?

Affinity Photo to druga aplikacja firmy Affinity odpowiedzialnej za Affinity Designera, tym razem stanowiąca alternatywę dla Photoshopa. Jest to narzędzie do pracy z grafiką rastrową i obróbki zdjęć. Podobnie jak Affinity Designer, w przeciwieństwie do Photoshopa nie wymaga opłacania miesięcznego abonamentu, a jednorazowej opłaty.

Affinity Photo posiada ogromne możliwości, bardzo zbliżone do programu Photoshop. Zdobywa coraz większą popularność ze względu na swoją optymalizację i szybkość działania, a także konkurencyjną cenę.

Nauka obsługi Affinity Photo to świetny wybór dla fotografów oraz osób przygotowujących grafiki na potrzeby stron WWW. Narzędzie obsługuje wszystkie główne formaty zdjęć i rodzaje plików graficznych, łącznie ze wsparciem dla plików .PSD z Photoshopa. Nauka Affinity Photo z kursu eduweb.pl to dobry wybór zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć wachlarz swoich umiejętności.

więcej... ukryj...

Ścieżka Affinity

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 30 godzin
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów Affinity Photo

Stanowiska: Graphic Designer, Concept Artist, UX/UI Designer, Fotograf
Wynagrodzenia netto: 2200-6500 zł
Kto rekrutuje? AVON, Getin Noble Bank, Nestle, TVN, TechnipFMC, Intiaro, ING, Samsung, Aliorbank, SWPS, Westwing.pl, Edipresse, W. Kruk, Mennica Skarbowa

zobacz oferty pracy
58 minut

Pędzle Frankentoon

w Affinity Photo

Witaj w kolejnym warsztacie poświęconym narzędziom od Affinity. Tym razem przetestujemy pędzle pochodzące z serwisu Frankentton w postaci paczki brushy imitujących kredki. Dzięki nim będziemy w stanie w Affinity Photo uzyskać kreatywne efekty podczas tworzenia kolejnej ilustracji. Michał Wedlechowicz pokaż Ci kilka tipów oraz zaprezentuje źródła z profesjonalnymi pędzlami i dodatkami dla Affinity. Zapraszamy!

Michał Wedlechowicz

1 godzina 1 minuta

Przejście z Photoshop na Affinity Photo

Porównanie narzędzi do edycji grafiki rastrowej

W tym materiale dowiesz się jak porzucić aplikację Adobe Photoshop i płynnie przejść do pracy z Affinity Photo. Photoshop jest obecnie narzędziem przeładowanym różnymi funkcjonalnościami i jednocześnie - bardzo drogim. Do niedawna na rynku istniała luka z brakiem odpowiednio profesjonalnej aplikacji będącej alternatywą dla Adobe. Teraz jednak Affinity Photo zapełnia tę lukę i staje się coraz lepszym narzędziem, bardzo chwalonym przez użytkowników. W Warsztacie poznasz podobnie działające funkcjonalności i przekonasz się jak łatwy w obsłudze i intuicyjny jest interfejs Affinity Photo. Zapraszamy!

Michał Wedlechowicz

48 minut

Nowości w Affinity Photo 1.7

Aktualizacja aplikacji i nowe funkcje

Przed Wami nowy materiał, w którym poznacie nowe funkcjonalności Aplikacji Affinity Photo 1.7. W najnowszym updacie pojawiło się sporo narzędzi i usprawnień związanych z działaniem aplikacji. Są między innymi nowe opcje dopasowania HSL, owe filtry, opcje zaznaczenia i kombinowane pędzle Subrushes.

Michał Wedlechowicz

7 godzin 2 minuty

Kurs Affinity Masterclass

Magia Ilustracji

Witaj w kursie Affinity Masterclass! Przed Tobą podróż do tworzenia zaawansowanych ilustracji i kompozycji w prostych i intuicyjnych aplikacjach Affinity Photo oraz Affinity Designer. Podczas trwania kursu wspólnie z prowadzącym stworzysz kilka wysokiej klasy kompozycji wektorowych i bitmapowych, wykorzystując łatwe do przyswojenia techniki. Aplikacje Affinity same w sobie są proste w obsłudze, a narzędzia przez nie oferowane pozwalają stworzyć wspaniałe grafiki.

Michał Wedlechowicz

5 godzin 43 minuty

Kurs Affinity Photo

od Podstaw

Witaj w kursie Affinity Photo. Jest to kurs nowej aplikacji do pracy z grafiką bitmapową. Affinity Photo wyróżnia się prostym i intuicyjnym interfejsem oraz szybkością pracy. Kurs który masz przed sobą zawiera ponad 60 lekcji dotyczących pracy z tą wspaniałą aplikacją od podstaw. Dzięki zagadnieniom zawartym w tym kursie poznasz interfejs narzędzia do edycji i tworzenia grafiki bitmapowej oraz nauczysz się pracy z Affinity Photo na podstawie praktycznego projektu.

Michał Wedlechowicz

45 minut

Affinity Photo - Wprowadzenie

Aplikacje Affinity Photo oraz Affinity Designer bardzo szybko podbijają serca zarówno początkujących jak i zaawansowanych grafików i fotografów. Michał Wedlechowicz zaprezentuje możliwości tej rewelacyjnie szybkiej aplikacji, jaką jest Affinity Photo.

Michał Wedlechowicz

}