Menu

Kursy Affinity Photo

Czym jest Affinity Photo?

Affinity Photo to druga aplikacja firmy Affinity odpowiedzialnej za Affinity Designera, tym razem stanowiąca alternatywę dla Photoshopa. Jest to narzędzie do pracy z grafiką rastrową i obróbki zdjęć. Podobnie jak Affinity Designer, w przeciwieństwie do Photoshopa nie wymaga opłacania miesięcznego abonamentu, a jednorazowej opłaty.

Affinity Photo posiada ogromne możliwości, bardzo zbliżone do programu Photoshop. Zdobywa coraz większą popularność ze względu na swoją optymalizację i szybkość działania, a także konkurencyjną cenę.

Nauka obsługi Affinity Photo to świetny wybór dla fotografów oraz osób przygotowujących grafiki na potrzeby stron WWW. Narzędzie obsługuje wszystkie główne formaty zdjęć i rodzaje plików graficznych, łącznie ze wsparciem dla plików .PSD z Photoshopa. Nauka Affinity Photo z kursu eduweb.pl to dobry wybór zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć wachlarz swoich umiejętności.

więcej... ukryj...

Ścieżka Affinity

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas trwania: 23 godzin
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów Affinity Photo

Stanowiska: Graphic Designer, Concept Artist, UX/UI Designer, Fotograf
Wynagrodzenia netto: 2200-6500 zł
Kto rekrutuje? AVON, Getin Noble Bank, Nestle, TVN, TechnipFMC, Intiaro, ING, Samsung, Aliorbank, SWPS, Westwing.pl, Edipresse, W. Kruk, Mennica Skarbowa

zobacz oferty pracy