Masz już konto? Zaloguj się

Mnóstwo treści i korzyści

W ramach naszych planów odblokujesz wiele zasobów i wartościowych materiałów. Co do zasady, możesz wykupić plan serwisu eduweb obejmujący wyłącznie kursy, lub wybrać opcję ze społecznością ahoy! która gwarantuje też dostęp do dyskusji, archiwów i ciekawych bonusów.

Oto główne składowe naszych abonamentów - kliknij, aby dowiedzieć się więcej:

 • Kursy wideo eduweb

  Nasze kursy są wyjątkowe, ponieważ tworzą je osoby, które na co dzień pracują w branży a które zapraszamy do współpracy. Powstają one w naszym studio tak, aby dostarczyć materiał najwyższej jakości pod każdym względem. Staramy się przekazać jak najwięcej praktycznej wiedzy, ale też dopracować kursy technicznie tak, aby dawały jak najwięcej wartości w jak najkrótszym czasie. Kursy są podzielone na rozdziały i lekcje — na ogół 5-7 rozdziałów zawiera 30-50 lekcji. Lekcje są krótkie aby utrzymać Twoją uwagę. W ramach abonamentu masz możliwość wyboru. Możesz skorzystać z dostępu wyłącznie do kursów jednej specjalizacji, lub wykupić dostęp do wszystkich materiałów na eduweb, umożliwiający jednocześnie przerabianie ścieżek w całości oraz uzyskiwanie certyfikatów.

 • Ścieżki eduweb

  Ścieżki to kompleksowe opracowanie tematyki szerszej niż kursy. Przykładowo, kurs może obejmować pracę z Photoshop, a ścieżka będzie uczyć całej postprodukcji fotografii — obok wspomnianego kursu zawiera materiały uzupełniające i fragmenty innych kursów. O ile kursy trwają na ogół 3-6 godzin, ścieżki są bardziej obszerne i średnio zawierają 20-30 godzin materiałów. Możesz wybrać w jakim czasie chcesz przerobić daną ścieżkę, a my postaramy się zadbać, abyś ukończył ją w zadeklarowanym czasie. Rekomendujemy przerabianie ścieżki przez minimum 4 tygodnie. Po obejrzeniu wszystkich materiałów w ścieżce otrzymasz certyfikat. Ścieżki dostępne są zarówno w opcji jednej, jak i wszystkich specjalizacji. Może się jednak zdarzyć, że posiadając abonament na jedną specjalizację nie będziesz w stanie ukończyć ścieżki, gdyż zawiera ona lekcje z innej specjalizacji. Dlatego do przerabiania ścieżek szczególnie polecamy abonament na wszystkie specjalizacje.

 • Asystent nauki eduweb

  Asystent to nasza innowacyjna forma wsparcia nauki w ramach nowej platformy eduweb, która umożliwia wykorzystanie sztucznej inteligencji do zdobywania wiedzy w niesamowicie efektywny sposób. Asystent ma możliwość konwersacji jak ChatGPT, ale jego model uzupełniony jest o materiały związane z konkretną technologią oraz bazę kursów eduweb. Asystent pomoże Ci na przykład rozszerzyć wiadomości z kursu, sprawdzi Twój kod i zasugeruje poprawkę, podpowie gdzie znajdują się odpowiednie źródła czy wyjaśni lepiej pojęcia dotyczące konkretnej technologii. Możesz też poprosić go aby podsumował daną lekcję lub zadał Ci do niej pytania sprawdzające. Z czasem asystent zyska jeszcze więcej możliwości, dopasowując się do Ciebie i Twojego stylu nauki. Będzie mógł także za Twoją zgodą zapamiętać i przywołać Twoje notatki. Obecnie asystent jest w wersji beta a my pracujemy nad jego rozwojem.

 • Pytania i notatki do kursów eduweb

  W ramach serwisu możesz wygodnie tworzyć, przeglądać i eksportować własne notatki do kursów. To świetny sposób na utrwalenie wiedzy i oznaczenie fragmentów kursów, które szczególnie Cię interesują lub chcesz do nich wrócić później. Notatki są dostępne w ramach rozbudowanego edytora, możesz je udostępniać innym oraz eksportować. Masz także możliwość zadawania pytań w każdym miejscu w kursie. Pytanie zostanie odpowiednio oznaczone i przypisane do czasu w ramach lekcji. Na pytania odpowiadają osoby z naszej społeczności, autorzy kursów a także inni studenci. Dzięki pytaniom nie jesteś pozostawiony/a sam sobie w trakcie nauki!

 • Przestrzenie społeczności ahoy

  W ramach abonamentu możesz dodatkowo dokupić dostęp do społeczności Ahoy! wraz z licznymi bonusami. Podobnie jak w przypadku eduweb, dostęp jest podzielony na pojedynczą specjalizację, jeśli na taki abonament się zdecydujesz, lub wszystkie specjalizacje w pełnej wersji. Odpowiednio, otrzymasz wybrane lub wszystkie kanały tematyczne społeczności, na których toczą się dyskusje. Poza kanałami branżowymi, w dowolnym planie uzyskasz dostęp do kanałów ogólnych, gdzie są wszyscy członkowie społeczności. Przestrzenie zawierają tysiące wartościowych dyskusji, wątków na temat branży, poradników oraz ciekawych przemyśleń. Możesz w atmosferze szacunku porozmawiać na dowolny temat, zadać techniczne pytanie, zebrać osoby do wspólnego projektu lub wymienić się spostrzeżeniami na temat pracy, awansów, przebranżowienia, stawek.

 • Skrzynia skarbów — Loot Box ahoy

  Skrzynia skarbów to miejsce, które gwarantuje Ci dostęp do szeregu bonusowych materiałów, takich jak bezpłatne ebooki, zasobniki, notatki i opracowania. Dodatkowo, nasi partnerzy przygotowali też szereg atrakcyjnych zniżek, między innymi na oprogramowanie, sprzęt komputerowy i fotograficzny, szkolenia i wiele więcej! Większość materiałów dostępnych jest okresowo lub w konkretnej ilości, warto więc polować na najciekawsze zdobycze. Skrzynia umożliwi Ci korzystanie z niektórych korzyści nieodpłatnie, a niektóre wymagają określonej ilości naszej waluty $AHOY lub naszego NFT.

 • Spotkania na żywo i nagrania ahoy

  W ramach Ahoy! organizujemy wiele spotkań tematycznych, zapraszamy gości na Q&A oraz prowadzimy warsztaty dotyczące branżowych nowości. Wszystko to ma miejsce na platformie Ahoy oraz eduweb, a obszerne archiwum wydarzeń zawiera już teraz kilkadziesiąt materiałów, które możesz oglądać w dowolnym czasie. Wcześniejsze live’y, które prowadziliśmy na eduweb przenieśliśmy właśnie na Ahoy! i są one luźniejszą, ale bardzo wartościową formą, która zwykle ma miejsce raz w tygodniu. Poza tym, organizujemy spotkania na żywo, w ramach których integrujemy się w naszej społeczności w różnych miastach. To świetny sposób na poznanie osób, które mają te same zainteresowanie i spędzenie czasu razem z nami!

 • Archiwum newsletterów i podcasty ahoy

  W ramach planu Ahoy! otrzymasz także dostęp do całego archiwum Newsletterów eduweb, których wydaliśmy już kilkaset! W ramach różnych ścieżek, są to artykuły branżowe zawierające konkretną, uniwersalną wiedzę. Na bieżąco otrzymujesz je, jeśli zapiszesz się na nasze listy, ale dostęp do społeczności w płatnym planie dodatkowo oferuje możliwość przeglądania wszystkich minionych wydań! To prawdziwa skarbnica wiedzy. Eksperymentujemy też z innymi formami, takimi jak podcasty i nagrania z nich umieszczamy w archiwum lub prowadzimy je na żywo dla społeczności Ahoy!

 • $AHOY i NFT ahoy

  W ramach społeczności funkcjonują $AHOY, które są naszą wewnętrzną ”walutą” a które można wymienić na ciekawe materiały, dostępy do ebooków, wejściówki na najlepsze branżowe konferencje i wiele więcej. Tylko w ostatnich miesiącach w zamian za Ahoy! można było odebrać bilety na I Love Marketing, Ways Conf i wiele innych wydarzeń! Mamy także własną kolekcję NFT — Piratów, którzy gwarantują liczne korzyści, między innymi mnożą zdobywane $AHOY. Jest to nasz edukacyjny eksperyment, który także pokazuje jak wejść w świat Web3, który oferuje ciekawe możliwości. $AHOY zdobywasz także ucząc się z eduweb, ale są one do odebrania dopiero jeśli wykupisz plan ze społecznością Ahoy! Poza tym, w ramach społeczności istnieje mnóstwo sposobów na ich zdobywanie — za ciekawe wątki, tipy, wykonane prace, staż i wiele więcej!

 • Sprinty technologiczne ahoy

  To 3-tygodniowe kursy w ramach społeczności, wspierane materiałami z eduweb w formie odpowiedniej playlisty a także mentorami i konsultacjami. W ramach sprintu realizujemy konkretny temat, na przykład “ChatGPT dla Marketera” i dostarczamy konkretną listę materiałów do zrealizowania. W trakcie sprintu organizujemy spotkania z mentorem i gośćmi rozszerzające temat oraz pozwalające dopytać o szczegóły. W ramach społeczności publikujemy szereg materiałów towarzyszących, które rozszerzają tematykę sprintu. To świetny sposób na nabycie bardzo konkretnych umiejętności w krótkim czasie. Dostęp do sprintów jest otwarty dla osób z dowolnym planem obejmującym społeczność a za dołączenie pobieramy niewielką ilość $AHOY. W przypadku dostępu do jednej specjalizacji masz możliwość realizowania sprintów tylko w ramach tej specjalizacji.

Plany indywidualne

Mamy wiele opcji, które pozwolą Ci poszerzać technologiczne horyzonty. Wybierz plan, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom — możesz go zmienić lub anulować w każdej chwili.

We frontendzie nie można stać w miejscu, niezależnie od tego, czy jest się początkującym, czy zaawansowanym. Narzędzia i techniki się zmieniają, więc trzeba cały czas trzymać rękę na pulsie. Jako twórca kursów i programista mogę spokojnie polecić eduweb.pl jako aktualne i dobre źródło wiedzy.

Adam Romański helloroman.com

Projektanci na początku swojej drogi mają do wyboru kursy, bootcampy, studia… eduweb to świetny start dla każdego, kto chce mieć w jednym miejscu wiedzę od ekspertów, praktyczne projekty do portfolio i wsparcie społeczności innych osób na tym samym etapie nauki.

Natalia Bienias Head of Design w Mobee Dick

Fotografowania nie da się nauczyć z podręczników - to jest jasne. Ale też wiadomo, że bez wskazówek profesjonalistów, którzy od lat pracują ze zdjęciami, droga jest żmudna i wiele czasu traci się na samodzielne szukanie rozwiązań, które my już znamy. Uważam, że kursy na eduweb to sama esencja wiedzy fotograficznej, która przełoży się na jakość zdjęć i ilość zleceń.

Jakub Kaźmierczyk Ambasador Olympus

Z kursów eduweb.pl korzystam od początku powstania platformy. Kursy są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą przekwalifikować się lub poszerzyć umiejętności. Praktyczne źródło wiedzy od ekspertów i praktyków z branży IT i kreatywnej.

Paweł Krzyściak UI/UX Designer johnny10.com

Mogę polecić kursy z eduweb.pl osobom, które myślą o przekwalifikowaniu się z dotychczasowej branży i chcą uczyć się z uporządkowanych źródeł, w wybranym przez siebie czasie, no i przede wszystkim - w praktyce, a nie w teorii.

Robert Harężlak Art Director, Graphic Designer

eduweb trafia dokładnie do takich osób, jakie odwiedzają Element Talks - chcących się rozwijać, będących na bieżąco i po prostu ciekawymi nowych technologii. Jest to rzetelne i aktualne źródło wiedzy, które chętnie polecam naszym uczestnikom.

Paulina i Olga założycielki Element Talks

Moi znajomi coraz częściej pytają: 'Jak nauczyć się UX?'. Praktycznie każdy kto chce zacząć jest przytłoczony ilością wiedzy, narzędzi pracy oraz jak to wszystko wykorzystać w swojej pracy. Swoim znajomym zawsze polecam eduweb, ponieważ pozwala krok po kroku zrozumieć świat UX od A do Z. Na platformie znajdziesz także bardziej zaawansowane techniki, które zaoszczędzą Ci dziesiątki, a może i setki godzin w pracy. Nie ucz się na swoich błędach - wykorzystaj wiedzę osób, które zrobiły to za Ciebie

Kamil Tatol CEO Flying Bisons

Bezkonkurencyjny plan dla zespołu

Wyposaż Twój zespół w kompetencje, które pozwolą pracować wydajniej niż kiedykolwiek. Mamy jeden prosty plan, który gwarantuje Wam dostęp praktycznie do wszystkich naszych treści.

Uczą się z nami najlepsi

Dołącz do wiodących firm, które rozumieją, że edukacja jest najważniejszym organizacyjnym celem, jaki istnieje. Dzięki temu, że pracownicy pozostają na bieżąco i są ciekawy nowych technologii, setki firm które korzystają z eduweb budują konkurencyjną przewagę, która daje im często pozycje liderów rynku.

Eduweb oferuje szeroki wybór kursów z różnych dziedzin, w tym tych dla branży kreatywnej. Kursy są bardzo dobrze przygotowane i zgodne z najnowszymi trendami. Polecamy każdemu kto chce rozwijać swoje umiejętności w wygodny i skuteczny sposób.

Aleksandra Wadecka

Senior People Manager, DDB Warszawa

Wysokiej jakości kursy, szeroki wybór tematów, i możliwość zdobycia certyfikatów to wszystko pomaga w budowaniu kariery zawodowej. Polecamy eduweb każdemu, kto chce, aby jego zespół rozwijał swoje umiejętności w swoim tempie.

Magdalena Marchewka

Specjalista ds. Rozwoju i Szkoleń, Polpharma

Pytania i odpowiedzi

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych planów, płatności i faktur.

Masz więcej pytań?

Porozmawiaj z nami na na czacie

Wyślij nam e-mail

Zadzwoń +48 880880606

Czy można wypróbować abonament?

Niestety nie. Poza wybranymi czasowymi akcjami nie oferujemy już wersji próbnej naszego abonamentu. Natomiast wypróbować jakość materiałów możesz bezpośrednio na eduweb, ponieważ część lekcji jest odblokowana do bezpłatnego oglądania. W razie, jeśli zakup nie spełni Twoich oczekiwań, masz oczywiście prawo do zwrotu

Czy otrzymam fakturę VAT?

Oczywiście! Podczas zakupu wypełnij pole NIP, a faktura zostanie automatycznie wystawiona i przesłana mailem oraz dostępna na koncie easycart, który obsługuje nasze zakupy.

Czy mogę otrzymać zwrot?

Jak najbardziej! Jeśli z jakiegokolwiek powodu rozmyślisz się lub nasz abonament nie spełni Twoich oczekiwań, masz pełne prawo do zwrotu bez jakichkolwiek pytań przez 14 dni od zakupu. Jeśli chcesz wnioskować o zwrot, zrób to z pomocą panelu easycart, lub napisz na obsluga@eduweb.pl

Czego mogę się spodziewać po zakupie?

Otrzymasz kilka maili — z potwierdzeniem zakupu przez easycart oraz możliwością dostępu do panelu i fakturą, jeśli kupujesz na firmę. Dodatkowo, prześlemy Ci email z zaproszeniem na eduweb oraz danymi dostępu. W osobnej wiadomości, jeśli kupujesz abonament z Ahoy! otrzymasz też zaproszenie do społeczności (chyba, że już tam jesteś, wówczas abonament będzie od razu aktywny). W razie problemów z którymkolwiek z kroków, napisz do nas na czacie lub na obsluga@eduweb.pl

Czy warto wybrać wersję z Ahoy?

Zdecydowanie tak. W ramach Ahoy! masz dostęp nie tylko do społeczności, ale także mnóstwa dodatkowych materiałów, nagrań, live’ów, spotkań i wiele więcej! Możesz też odbierać bilety, wejściówki i inne atrakcyjne i cenne nagrody. Ahoy to także mnóstwo wartościowych dyskusji, archiwum newsletterów i miejsce na promocję Twoich inicjatyw! Nie pożałujesz 😊

Jeśli wybiorę jedną specjalizację, mogę ją zmieniać w trakcie abonamentu?

Niestety nie. Musisz anulować abonament, poczekać na jego wygaśniecie i dopiero wtedy możesz wykupić kolejny abonament na inną specjalizację (w aktualnej cenie).

Zastanawiam się nad jedną lub wszystkimi specjalizacjami?

Możesz wybrać tańszy abonament w ramach jednej specjalizacji, ale jej zmiana będzie możliwa dopiero po anulowaniu i wygaśnięciu bieżącego abonamentu. Minusem pojedynczej specjalizacji jest też fakt, że niektóre ścieżki kursów zawierają materiały z innych specjalizacji, co może uniemożliwić Ci przerobienie całej ścieżki i uzyskanie certyfikatu. Pojedyncza specjalizacja to dobry wybór dla osób, które przejrzały już wiele materiałów na eduweb i chcą pozostać na bieżąco w swojej specjalizacji — rekomendujemy wówczas tą opcję zwłaszcza z planem Ahoy! Pozwoli ona oszczędzić trochę w momencie, gdy tak intensywnie już się nie uczysz. Plan ze wszystkimi specjalizacjami warto mieć, jeśli chcesz cały czas rozwijać się wszechstronnie i interesują Cię tematy np. z automatyzacji i ux, czy full-stack, marketingu i grafiki. W ten sposób zapewnisz sobie dostęp do wszystkich pojawiających się treści. Dodatkowo plan z Ahoy! gwarantuje Ci mnóstwo korzyści i udział w naszej społeczności.

Czy kupując jedną specjalizację mam dostęp do wszystkich materiałów w jej ścieżce?

Niekoniecznie. Ścieżki są skonstruowane tak, aby były kompletne i niektóre materiały w ścieżce mogą pochodzić z innych Specjalizacji. W takiej sytuacji, będziesz mieć dostęp wyłącznie do materiałów, które są przypisane do opłacanej Specjalizacji, a materiały, które należą do innych będą zablokowane. Może się tak zdarzyć nawet w ścieżkach przypisanych do Specjalizacji, do których masz dostęp. Chcemy mieć pewność, że ścieżki mają najwyższą jakość a to często wymaga sięgania po lekcje również z innych Specjalizacji, do ułożenia ścieżki. Technicznie serwis działa tak, że nie ma możliwości przypisania dostępu wyrywkowo do niektórych lekcji, a zatem mimo tego, że ścieżka należy np. do Specjalizacji Grafika, ale zawiera materiały ze specjalizacji Biznes nie będą dostępne dla osób, które kupiły jedynie dostęp do Grafika.

Jak się kupuje plan firmowy?

Możesz to zrobić bezpośrednio z tej strony, wybierając liczbę osób i przechodząc do strony zakupu, gdzie możesz go bezpiecznie sfinalizować. Osoba kupująca staje się administratorem planu i tylko ona ma możliwość zmiany abonamentu oraz widzi dane płatności i billingowe. Pozostałym osobom przypiszesz dostęp w kolejnym kroku po zakupie. Otrzymają oni zaproszenia do eduweb tak, jakby kupowali plan osobno. Nie będą mogli jednak zmieniać planu czy zarządzać płatnością i subskrypcją. Jeśli chcesz przypisać dostęp także sobie, pamiętaj aby zrobić to po zakupie, ponieważ w planie firmowym domyślnie się to nie dzieje. W razie pytań śmiało pisz na czacie lub na obsluga@eduweb.pl

Kiedy otrzymam Pirata i $AHOY?

Po zakupie odpowiedniego planu, który zawiera bonusowe NFT lub $AHOY, skontaktujemy się z Tobą aby móc przyznać Ci odpowiednie bonusy. Pirat jest przyznawany tylko, jeśli jeszcze go nie posiadasz. $AHOY są przyznawane przy pierwszym zakupie oraz przy odnowieniach.