Regulamin i Polityka Prywatności

Zobacz także:

Informacje podstawowe

Wszelkie podane przez Ciebie na serwisie eduweb.pl dane osobowe i adresowe NIE będą w jakikolwiek sposób udostępniane ani odsprzedawane osobom trzecim.

Poza powyższą zasadą, zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności, a każdego klienta i użytkownika serwisu obowiązuje znajomość aktualnej polityki prywatności która znajduje się pod adresem www.eduweb.pl/polityka/.

Dane osobowe

W czasie korzystania z eduweb.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. Korzystanie z dostępnych serwisów jest możliwe wyłącznie po podaniu wszystkich wymaganych informacji niezbędnych do działania serwisu. Użytkownik serwisu ma prawo do poprawiania swoich danych a także możliwość cofnięcia zgody na ich przetwarzanie poprzez email lub Strefę Klienta.

Subskrypcja Newslettera

Subskrypcja newslettera eduweb.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej. Subskrypcja oznacza, że zgadzasz się z Polityką prywatności.

Powiadomienia o nowch produktach

Dokonując zakupu na eduweb.pl zgadzasz się na otrzymywanie informacji o nowych produktach eduweb.pl co zwykle wiąże się z rabatem dla stałych klientów. eduweb.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Rozumie się tutaj informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), listy mailingowej, oraz niektóre informacje komercyjne. Zgodę na otrzymywanie wiadomości możesz w każdej chwili odwołać wysyłając do nas email w sekcji kontakt.

Zamawianie kursów

Zamawianie kursów wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Wszytskie pola są obowiązkowe. Realizacja płatności odbywa się za pośrednictwem serwisu payU.pl, rownoczesnie system ten odpowiada za dane wpisane przez uzytkownika w formularzach. Formularze te są szyfrowane po stronie payU.pl z użyciem specjalnych technologii. Dane kupujących są zabezpieczane w naszej bazie danych, w celu ich skorygowania prosimy o kontakt. Osoba, która kupiła kurs na DVD ma prawo w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki odstąpić od umowy. Nie ma możliwości zwrotu kursu w wersji online. Również, nie ma możliwości zwrotu kursów na DVD, w momencie gdy wersja online (przyznawana również podczas zakupu DVD) została pobrana z konta.

Kursy online i na DVD

Zakupione u nas kursy są przeznaczone do użytku wyłącznie osoby kupującej. Kursy w wersji online jaki na DVD są chronione prawem autorskim. Z wyjątkiem sytuacji dopuszczalnych przez prawo, jakiekolwiek powielanie, montaż, wypożyczanie czy inne rozpowszechnianie płyty lub jej zawartości czy fragmentów zawartości jest bezwzględnie zabronione. Zabronione jest tworzenie kopii zapasowych w serwisach wymiany plików (nawet w folderach zabezpieczonych hasłem).

Płyty DVD i kursy online nie mogą być przedmiotem wymiany, odsprzedaży czy sprzedaży handlowej bez uzyskania odpowiedniej licencji. Każdy kurs zawiera zaszyfrowane informacje o jego nabywcy, które mogą być wykorzystane podczas naruszania zasad regulaminu.

Nasze płyty DVD są w odpowiedni sposób sprawdzane, jednak nieprawidłowe ich użytkowanie może spowodować, że płyta stanie się nieczytelna lub ulegnie zniszczeniu, a w skrajnych wypadkach uszkodzi sam napęd. W razie odnotowania dziwnego zachowania płyty w napędzie należy ją niezwłocznie wyjąć i sprawdzić.

Inne Usługi

Dokonanie zakupu innych usług takich jak Support czy eduwebHosting, oznacza, poza zgodą na postanowienia tego regulaminu także akceptację specyficznych warunków dotyczącej każdej z usług. Linki do odpowiednich regulaminów znajdują się na górze tego dokumentu. Zgłoszenie na Szkolenie Stacjonarne oznacza akceptację postanowień regulaminu Szkoleń.

Ranking Użytkowników

W ramach naszego serwisu prowadzimy Ranking Użytkowników, pod adresem http://www.eduweb.pl/ranking. Każda osoba, która posiada konto w serwisie eduweb lub dokona zakupu bierze udział w rankingu i naliczane są jej pukty za rozmaite aktywności. W rankingu nie prezentujemy pełnych danych użytkownika, a jedynie imię oraz pierwszą literę nazwiska.

Brak naliczania punktów

Punkty naliczane są na bieżąco po aktywności powiększającej konto punktowe. Niektóre z aktywności mają limity punktowe lub czasowe, co oznacza, że po przekroczeniu ilości punktów danej aktywności, punkty za tę aktywność nie są już dalej naliczane (dotyczy np. aktywności społecznościowych, oglądania kursów w playerze etc.). Jeśli konto punktowe nie powiększa się po danej aktywności, możliwe, że ma ona takie ograniczenie. Można też spróbować przelogować się na stronie eduweb.pl. Jeśli punkty dalej nie zostały naliczone, a w Twojej ocenie powinny, prosimy o kontakt z dokładną informacją za co i ile punktów brakuje w profilu na biuro@eduweb.pl

Zmiany ilości punktów

Wartości punktowe za różne aktywności mogą się zmienić. W takich sytuacjach punkty zostaną ponownie przeliczone i ich wartość zostanie zmieniona adekwatnie do zmniejszenia / zwiększenia ilości punktów za daną aktywność. Dotyczy to także aktywności użytkownika w przeszłości. To oznacza, że ilość punktów na koncie może się zmieniać, zarówno zwiększać jak i zmniejszać z tego powodu. Jeśli masz wątpliwości co do wartości punktowej na Twoim profilu, opisz dokładnie ten problem w mailu na biuro@eduweb.pl

Przyznawanie nagród

Nagrody są przyznawane osobom, które uzyskają największą liczbę punktów w danym miesiącu lub kwartale. Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji aktywności każdego uczestnika rankingu oraz zmiany ilości zdobytych punktów w przypadku wykrycia działań niedozwolonych, na które składają się między innymi próby zdobycia punktów poprzez: publikowanie nieuzasadnionych komentarzy, próby obejścia mechanizmów rankingu przez ingerencję w system punktowy, umawianie się z innymi użytkownikami, aktywności z dwóch różnych kont i inne niewymienione, które uznamy za naruszenie zasad fair play rankingu. W ciągu tygodnia od każdego rozstrzygnięcia zastrzegamy sobie prawo odebrania punktów zwycięzcy, w takiej sytuacji nagroda przechodzi na kolejną biorącą udział w rankingu osobę.

Wysyłka nagród

Nagrody wygrane w ramach rankingu wysyłane są po zweryfikowaniu aktywności zwycięzcy, która następuje w ciągu tygodnia od zakończenia okresu rankingu. Nagrody wysyłamy na nasz koszt najpóźniej 14 dni po zakończeniu danego okresu rankingu.

Wyłączenie odpowiedzialności

eduweb.pl jest serwisem skoncentrowanym na pomoc w nauce i przekazaniu jak największej ilości praktycznych informacji. W kursach które zamieszczamy na eduweb.pl staramy się przekazać konkretną wiedzę oraz praktyczne przykłady, przydatne w pracy z programami, których funkcje omawiamy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie wszyscy efektywnie wykorzystają materiały, jakie zgromadziliśmy. Dlatego wyłączamy spod naszej odpowiedzialności przypadki osób, które z jakichkolwiek przyczyn nie skorzystają w odpowiedniej mierze z naszych kursów.

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%