Menu

Wideo i Audio

Czym jest: Vegas?

Vegas to bardzo popularna aplikacja do montażu filmów. Nauka obsługi Vegas zyskuje na popularności zarówno wśród amatorów, jak i półprofesjonaistów - do głównych zalet pracy w Vegas należy jej niska cena oraz szeroka dostępność.

Narzędzie Vegas początkowo tworzone i rozwijane było przez firmę Sony, chociaż niedawno została przejęta przez firmę Magix. Obecnie rozbudowywana jest przez nich jako alternatywa dla Adobe Premiere i DaVinci Resolve.

Jeżeli interesuje Cię montaż i obróbka materiałów wideo - kursy związane z zagadnieniem montażu i postprodukcji zostały stworzone z myślą o Tobie. Podczas lekcji z kursu poznasz krok po kroku podstawowe i zaawansowane techniki wykorzystania narzędzia Vegas w codziennej pracy a także przy projektach amatorskich.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Video Editor, Videographer
Wynagrodzenia netto: 3500-9000 zł
Kto rekrutuje? ESL, CDProjektRED, Freelance

zobacz oferty pracy
6 godzin 29 minut

Kurs Sony Vegas

Techniki Montażu Wideo

Poznaj profesjonalne, ale także przyjazne dla początkujących oprogramowanie jakim jest Sony Vegas i zacznij montować swoje własne filmy! Kurs, który dla Ciebie przygotowaliśmy to esencja wiedzy praktyka - wieloletniego montażysty, absolwenta łódzkiej Szkoły Filmowej i członka Polskiego Stowarzyszenia Montażystów. Dowiesz się w nim nie tylko jak korzystać z narzędzi Sony Vegas, ale także, jak opowiedzieć ciekawą historię filmową na praktycznych przykładach sceny filmowej i spotu promocyjnego. Czy zamierzasz profesjonalnie zająć się montażem, czy chcesz zmontować film z wakacji lub na kanał YouTube, albo film z wydarzenia jak wesele - świetnie trafiłeś!

Pawel Makowski

}