Menu

Technika filmowa

W ramach: Wideo i Audio

Czym jest: Technika filmowa

Niezależnie od tego czy chcesz zawodowo zająć się produkcją filmów, a może po prostu chcesz sprawdzić swoich sił w nowej dziedzinie - te kursy to coś dla Ciebie. Nauka produkcji filmów z kursami eduweb.pl przebiega od samych podstaw. Powiemy Ci jak zacząć tworzyć własne filmy, od etapu nagrań i tego jak dobrać sprzęt filmowy, poprzez podstawy pracy operatora filmowego, przygotowania planu i układania kadrów, aż po katalogowanie i porządkowanie materiału filmowego. Na koniec zajmiemy się wspólnie tym jak przygotować materiał filmowy do produkcji.

Odpowiemy na częste pytania początkujących osób tłumacząc jaki sprzęt filmowy wybrać zarówno jako pierwszy sprzęt do produkcji filmów, jak i w zależności od konkretnej sytuacji. Opowiemy Ci o tym jak przygotować się do różnych sytuacji, jakie wyniknąć mogą na planie filmowym.

Podczas nauki produkcji filmów z kursów dowiesz się również jakie są podstawy kompozycji filmów i reżyserii, po czym będziesz w stanie zaplanować scenariusz własnych produkcji. Dowiesz się co czyni produkcje filmowe wyjątkowymi i jakie czynniki sprawiają, że zapadają w pamięć na długo.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Technika filmowa

Stanowiska: Visual FX Designer, Animation designer, Sound Designer
Wynagrodzenia netto: 3000-3800 zł
Kto rekrutuje? CD Projekt RED, Ten Square, ef+ worldwide, Nizio Design International, CD Projekt RED, Techland

zobacz oferty pracy