Premiere Pro Tips and Tricks

Lekcje
 • Opis
 • Recenzje
 • Autor
 • Transkrypt

4 ocen

Lubię to! 336
7 godzin

Kurs Premiere Pro
Techniki Pracy

Wideo już jakiś czas temu stało się najbardziej atrakcyjnym i popularnym medium. Od niedawna czasy drogich narzędzi i kosztownego studia odeszły w zapomnienie. Z pomocą Premiere Pro i jego narzędzi, każdy jest w stanie zmontować fantastyczny materiał wideo dodając do niego rewelacyjne efekty wizualne. Nieważne, czy tworzysz amatorskie filmy, czy pracujesz nad profesjonalnymi produkcjami - Premiere Pro jest przyjaznym narzędziem, które sprosta każdemu zadaniu!

Grzegorz Róg

40 minut

Współpraca Adobe Audition z Premiere Pro

Czy wiesz, że znaczna część sukcesu produkcji filmowych, tych całkowicie profesjonalnych oraz tych w social mediach zależy od jakości dźwięku? Zastanów się - czy robiąc dobry projekt wideo lub chcąc pokazać coś wartościowego całemu światu potrafisz posłużyć się odpowiednimi narzędziami? <br><br> Sprawdź jak posługiwać się potężnym narzędziem udostępnionym przez Adobe do realizacji dźwięku. Nagrania, miks i naprawa audio, to dla Adobe Audition nie problem. Zobacz jak poprawić brzmienie projektu wideo podczas pracy w Adobe Premiere Pro i korzystając z najnowszych funkcji synchornizacji między programami. <br><br> Zapraszamy do zapoznania się z techniką pracy z dźwiękiem, podczas kompletnego projektu wideo. 40 min. wiedzy, po których Twoje audio już nigdy nie będzie takie samo.

Leszek Bil

60 minut

Premiere Pro Tips and Tricks

Zobacz ciekawe, dodatkowe sztuczki i skróty w Adobe Premiere Pro, które rozszerzają nasz najnowszy kurs Premiere Pro - Techniki Pracy. W Warsztacie pokażemy Ci szereg wskazówek, które pomogą przyspieszyć pracę montażysty i sprawić, że będzie ona jeszcze bardziej przyjemna i wydajna. Dowiesz się między innymi o przydatnych skrótach klawiaturowych, technikach szybkiego cięcia materiału, oznaczaniu ważnych metadanych, tworzeniu inteligentnych binów i wiele, wiele więcej! <br><br> Na Warsztat zaprasza Grzegorz Róg

Grzegorz Róg

Autor: Grzegorz Róg

**Idea Architect**

Od wielu lat projektuje serwisy internetowe, dużą wagę przykładając do ich funkcjonalności a także skutecznych technik promocji. Swoje umiejętności praktyczne zdobywa projektując grafikę oraz strony www dla wiodących polskich i zagranicznych agencji reklamowych. Współpracuje między innymi z Adobe, Microsoft, Wacom. Jako trener i spiker prowadzi szkolenia oraz eventy i warsztaty. Posiada szereg uprawnień i certyfikatów eksperckich. <br><br> W wolnych chwilach stara się przekazać Ci całą praktyczną wiedzę, pasję i doświadczenie. Zapraszamy do kursu - gwarantujemy, że ta świetna zabawa przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji!

eduweb.pl
@greg_rog

Recenzje

5

4 dodanych ocen

2016-04-27

- Przypisywanie skrótów - funkcje markerów (można łatwo dopasować subklipy pod dane markery)

Jarosław Kutzner

2016-04-28

Świetny kurs polecam, dzięki niemu przyśpieszyłem moją pracę.

ANDRZEJ SZEWCZYK

2016-07-06

morph cut przejscie miedzy cięciami

Damian Staniec

2016-07-29

Obowiązkowy warsztat dla montażysty !!

Grzegorz Mazurkiewicz

Ten kurs nie posiada jeszcze transkryptu. Choć bardzo się staramy, wygenerowanie transkryptów do wszystkich kursów jest bardzo czasochłonne. W wielu przypadkach wymaga zaangażowania drogiego oprogramowania i godzin pracy przy poprawianiu transkryptu tak, aby był on możliwie jak najlepszy.

Zależy nam na tym, aby przygotować transkrypty do wszystkich naszych treści. To jedyny sposób dla osób niedosłyszących, aby mogły wygodnie uczyć się technologii. Poza tym, transkrypty ułatwiają skanowanie kursu w poszukiwaniu informacji i jego indeksowanie.

Szukamy osób, które mogłyby nam pomóc w poprawianiu transkryptów. Jeśli masz chwilę wolnego czasu i interesuje Cię dany kurs, w zamian za taką pomoc chętnie udostępnimy Ci wybrany materiał. Wyślij swoje zgłoszenie tutaj, jeśli możesz pomóc nam rozwijać platformę.

 • Informacje
 • Lekcje
Wykup w abonamencie od 79zł
Przetestuj za darmo przez 7 dni!

Autor: Grzegorz Róg

Czas:

Wersja:

 • Pliki źródłowe
 • Certyfikat Ukończenia
 • Dostęp z urządzeń przenośnych
 • Licencje dla firm i szkół

Premiere Pro Tips and Tricks

 • Premiere Pro Tips and Tricks