Menu

Kursy prawo w e-commerce

W ramach: Wideo i Audio

Czym jest: Montaż i Postprodukcja

Jeżeli interesuje Cię montaż i profesjonalna obróbka materiałów wideo - kursy związane z zagadnieniem montażu i postprodukcji zostały stworzone z myślą o Tobie. Podczas lekcji z kursu poznasz krok po kroku podstawowe i zaawansowane techniki montażu filmowego. Dowiesz się jak edytować materiały wideo, jak obrabiać filmy i jak składać wideo.

Opowiemy Ci o tym jak korzystać z Adobe Premiere Pro oraz jak używać DaVinci Resolve, które są profesjonalnymi aplikacjami wykorzystywanymi przy montażu filmów przez największe studia filmowe. Dodatkowo możesz też nauczyć się obsługi Vegas, którego licencje często dodawane są do sprzętu filmowego.

Podczas kursu dowiesz się jak montować filmy oraz jak przeprowadzić postprodukcję - czyli na przykład słynny color grading, który nada wszystkim Twoim produkcjom profesjonalny, filmowy wygląd i pozwoli na wykreowanie odpowiednich emocji dzięki kolorystyce obrazu. Na koniec nauczysz się również jak eksportować materiały wideo w taki sposób, aby dobrze wyświetlały się na wszystkich platformach.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Montaż i Postprodukcja

Stanowiska: Video Editor, Videographer
Wynagrodzenia netto: 3500-4500 zł
Kto rekrutuje? ESL, CD Projekt RED, Freelance

zobacz oferty pracy
4 godziny 22 minuty

Kurs Fusion

od Podstaw

Fusion to uznany na świecie, profesjonalny program do compositingu i efektów wizualnych. Jego bezpłatną wersję znajdziesz w DaVinci Resolve i już ta wersja umożliwia tworzenie zaawansowanych efektów wizualnych, które możesz dodać do Twoich filmów. Jednak prawdziwy potencjał znajdziesz w osobnej aplikacji Fusion, z której korzystają profesjonaliści compositingu. Jest wykorzystywany przy produkcji wielu filmowych hitów. Jego elastyczność i siła wynika stąd, że praca w Fusion jest oparta na węzłach (nodach). Fusion zawiera setki funkcji mających na celu dostarczenie najwyższej jakości fotorealistycznych kompozytów do filmów video, doskonale sprawdza się w pracy dla pojedynczych artystów jak i dużych studiów graficznych. W kursie, który masz przed sobą omówiliśmy obie wersje Fusion!

Sylwester Wielanek

4 godziny 45 minut

Kurs DaVinci Resolve

od Podstaw

Tworzenie wysokiej jakości materiałów wideo stało się dostępne dla każdego. Popularność wideo rośnie a bariera sprzętowa maleje. Wystarczy smartfon czy aparat, by zacząć tworzyć treści. Jednak to, co sprawia że Twoje wideo jest atrakcyjne i wyróżnia się wśród innych, to jego montaż i postprodukcja. Jedną z najlepszych aplikacji na rynku, przystosowanej zarówno dla osób początkujących (darmowa wersja pozwoli na legalną pracę i oferuje wszystkie potrzebne funkcje) jak i profesjonalistów, jest DaVinci Resolve. Ta genialna aplikacja łączy montaż wideo, korekcję kolorów, efekty wizualne, grafikę ruchomą i postprodukcję dźwięku. Sprawdź, jakie są jej możliwości!

Piotr Zając

5 godzin 39 minut

Kurs Color Grading

Korekcja Koloru w DaVinci Resolve

Chcesz poznać tajniki obróbki materiałów filmowych i nauczyć się, jak poprawić wygląd Twoich projektów? Nie mogłeś lepiej trafić. Korekcja barwna to finalny i bardzo ciekawy etap pracy nad filmem, który ma diametralny wpływ na jego odbiór. Poznając zagadnienia z tej dziedziny sprawisz, że Twoje filmy będą wyglądały świetnie i profesjonalnie - niezależnie od tego, czy przygotowujesz relację z wesela, czy kolejną hollywoodzką superprodukcję.

Tomek Ślesicki

7 godzin 5 minut

Kurs Premiere Pro

Techniki Pracy

Wideo już jakiś czas temu stało się najbardziej atrakcyjnym i popularnym medium. Od niedawna czasy drogich narzędzi i kosztownego studia odeszły w zapomnienie. Z pomocą Premiere Pro i jego narzędzi, każdy jest w stanie zmontować fantastyczny materiał wideo dodając do niego rewelacyjne efekty wizualne. Nieważne, czy tworzysz amatorskie filmy, czy pracujesz nad profesjonalnymi produkcjami - Premiere Pro jest przyjaznym narzędziem, które sprosta każdemu zadaniu!

Grzegorz Róg

6 godzin 29 minut

Kurs Sony Vegas

Techniki Montażu Wideo

Poznaj profesjonalne, ale także przyjazne dla początkujących oprogramowanie jakim jest Sony Vegas i zacznij montować swoje własne filmy! Kurs, który dla Ciebie przygotowaliśmy to esencja wiedzy praktyka - wieloletniego montażysty, absolwenta łódzkiej Szkoły Filmowej i członka Polskiego Stowarzyszenia Montażystów. Dowiesz się w nim nie tylko jak korzystać z narzędzi Sony Vegas, ale także, jak opowiedzieć ciekawą historię filmową na praktycznych przykładach sceny filmowej i spotu promocyjnego. Czy zamierzasz profesjonalnie zająć się montażem, czy chcesz zmontować film z wakacji lub na kanał YouTube, albo film z wydarzenia jak wesele - świetnie trafiłeś!

Pawel Makowski

1 godzina

Kompresja i kodowanie wideo

Dowiedz się jak dobierać kodeki do publikacji swoich prac wideo na użytek internetu lub każdy inny.

Jerzy Drozda

}