Menu

After Effects

Czym jest: After Effects?

After Effects to profesjonalne oprogramowanie do postprodukcji wideo. Jego znajomość jest obecnie już standardem branżowym - pozwala na stworzenie rozbudowanych, profesjonalnych efektów wizualnych oraz animacji. Nauka After Effects jest polecana dla każdej osoby zajmującej się produkcją video, programów telewizyjnych, animacji czy treści internetowych. Jeżeli zastanawiasz się jak przygotować płaskie animacje z ilustracji - takie jak animowane logo - albo grafiki - tutaj również z pomocą przychodzi After Effects.

Pracę z użyciem After Effects docenią filmowcy, animatorzy i osoby związane profesjonalnie z branżą wideo. Docenią oni to, że After Effects posiada rozbudowane funkcje, w które wchodzi na przykład możliwość tworzenia własnych wyrażeń czy funkcji z użyciem JavaScript. Jednak oprócz tego aplikacja sprawdzi się też w przypadku tych, którzy chcą wiedzieć jak edytować filmy, jak produkować teledyski czy jak tworzyć klipy wideo, które będą wyglądać estetycznie i angażująco.

Nauka tego narzędzia z kursu eduweb.pl pozwoli Ci poznać szereg sprawdzonych technik oraz wskazówek od profesjonalistów, którzy od lat wiedzą jak pracować z After Effects. Dowiesz się między innymi jak edytować filmy, jak stworzyć efekty wizualne w wideo oraz jak stworzyć efektowne napisy końcowe. Ponieważ After Effects posiada wiele rozbudowanych funkcji i jest zaawansowanym narzędziem, istotne jest to, by w uporządkowany sposób poznać jego podstawy.

więcej... ukryj...

Ścieżka After Effects

To jest podstawowa Ścieżka w ramach tej technologii. Ścieżki są przez nas starannie ułożone i umożliwiają zdobycie Certyfikatu i Odznaki.

Czas: 13 godzin
KONTYNUUJ

Zarobki ekspertów After Effects

Stanowiska: Visual FX Designer, Animation designer
Wynagrodzenia netto: 3500-3800 zł
Kto rekrutuje? CD Projekt RED, Ten Square, ef+ worldwide, Nizio Design International

zobacz oferty pracy
6 godzin

Kurs Animowane Infografiki

w After Effects

Twórz efektowne reklamy i animacje typu Explainer Video! Ten kurs to wszystko, czego potrzebujesz, aby projektować nowoczesne i efektowne klipy informacyjne. Poznaj najlepsze techniki i dowiedz się w jaki sposób tworzyć animację tekstu czy danych statystycznych. Przygotujesz również reklamę aplikacji mobilnej oraz produktu pudełkowego, którą zamieścisz na YouTube, Facebooku, bądź nawet wyemitujesz w TV. Pokażemy Ci wiele przykładów przykładów obecnych trendów, podsuniemy ciekawe pomysły i inspiracje, a jako bonus do kursu otrzymasz pakiet presetów i animowanych masek gotowych do wykorzystania w komercyjnych projektach!

Patryk Scelina

6 godzin

Kurs After Effects

od Podstaw

Chciałbyś tworzyć animacje reklamowe, infografiki, lub może zależy Ci na umiejętności obróbki materiału filmowego? Poznaj podstawy After Effects! Przygotowaliśmy dla Ciebie ten wyjątkowy kurs od podstaw, który wprowadza w techniki pracy w programie After Effects CC niezależnie od tego, czy interesuje Cię Motion Design, czy filmowe efekty wizualne! Z tym kursem poznasz uniwersalne narzędzia, z których kreatywnie korzystając możesz tworzyć dosłownie wszystko. After Effects jest potężnym narzędziem, które grafikom pracującym w programach takich jak Photoshop czy Ilustrator, pozwoli rozwinąć skrzydła wprawiając w ruch stworzone grafiki. Amatorom filmowania pozwoli natomiast przekształcić nawet najprostsze statyczne kadry w pełne życia, złożone kompozycje. Cały potencjał After Effects CC jest w zasięgu ręki – nie czekaj i zacznij naukę już teraz!

Patryk Scelina