Przedpremierowy Windows 10

Co nas czeka w nowym systemie od Microsoft? Dowiedz się dzięki wyjątkowej relacji z konferencji Build oraz Ignite

ZAREJESTRUJ
Zarejestruj teraz na event on-line
06.05 w godzinach 18-20

Zapraszamy na wyjątkową relację z dwóch ważnych branżowych wydarzeń - Microsoft Build 2015 oraz Microsoft Ignite. Przy współpracy z polskim oddziałem Microsoft przygotowaliśmy przegląd najważniejszych ogłoszeń i nowości w Windows 10 zaprezentowanych na konferencjach. Dwugodzinna relacja zostanie przeprowadzona przez Ewangelistów Microsoft - Bartłomieja Zassa oraz Mariusza Kędziorę, którzy przedstawią najciekawsze fragmenty konferencji oraz w ramach sesji pytań i odpowiedzi przybliżą Wam kierunek, w którym zmierza firma Microsoft.

Jak wziąć udział w Wydarzeniu?

Wydarzenie będzie przeprowadzone on-line, na żywo w ramach platformy Eduweb Live. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają informacje mailowe na temat wszystkich szczegółów wydarzenia. Warunkiem rejestracji na wydarzenie jest posiadanie konta eduweb.pl, które można założyć za darmo. Dodatkowo, aby każdy uczestnik wydarzenia miał podstawową wiedzę z zakresu Windows 10, należy wcześniej ukończyć kurs dostępny na platformie Microsoft Virtual Academy "Wprowadzenie do Windows 10"

Podczas rejestracji należy załączyć Certyfikat poświadczający ukończenie kursu (do pobrania z platformy MVA w zakładce „Moje MVA). W ten sposób będziesz mógł wziąć udział w wydarzeniu za darmo!

Omawiane zagadnienia

Podczas relacji z Build 2015 omówimy najciekawsze ogłoszenia Microsoft, między innymi dowiesz się:

  • Jak wygląda nowy system Windows 10 i co w nim ulepszono
  • Jakie są najistotniejsze zmiany i nowości w Windows 10 z perspektywy administratorów
  • Co zmienia się dla programistów i projektantów pod kątem tworzenia Aplikacji
  • Jak będzie wyglądało tworzenie aplikacji na Windows 10?
  • Jakie są plany związane z rozwojem aplikacji dla urządzeń mobilnych?
  • Szereg ciekawostek i nowości pokazanych na Build 2015

Autor - Bartłomiej Zass

Pełny profil
Bartłomiej Zass

Od wielu lat programista .NET, ze szczególnym zamiłowaniem do aplikacji webowych. Obecnie konsultant, trener, architekt na co dzień pracujący w Microsoft Polska. Zajmuje się szkoleniem i wspieraniem zespołów technicznych oraz wdrożeniami nowych technologii deweloperskich. Odpowiada przede wszystkim za projekty tworzone wspólnie z największymi w Polsce serwisami internetowymi, operatorami telefonii oraz bankami. Prelegent polskich i zagranicznych konferencji technicznych. W wolnych chwilach pasjonuje się fotografią, grafiką komputerową, żeglarstwem i (niezrozumiałym przez innych) kolekcjonowaniem i montowaniem różnego rodzaju sprzętu audio.

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%