Formularz do odpowiedzi na komentarz
Natalia Bednarczyk
2/25/2017 | 3:36 PM

Hej:) Mam pytanie o formularz do odpowiedzi na komentarz na blogu. Jak to zrobić (na podstawie komentarzy z kursu "Tworzenie Motywów"), żeby po kliknięciu "Odpowiedz" formularz automatycznie pojawiał się pod komentarzem, na który odpowiadamy, a znikał z dołu strony oraz żeby wracał na dół, kiedy klikniemy "anuluj odpowiadanie"? Widziałam to w wielu motywach, ale nie mogę się doszukać rozwiązania.

Piotr Palarz
3/7/2017 | 9:17 AM

Trochę to zajęło, ale zdiagnozowałem problem. Zachowanie, o którym Pani mówi powinno działać domyślnie, więc nie trzeba dopisywać własnych rozwiązań. Tutaj jednak nie działało, a oto jak to naprawić. Proszę znaleźć w pliku comments.php taki kod i poprawić go zgodnie z obrazkiem: http://imgur.com/a/4wUqs a następnie przejść do pliku functions.php i gdzieś na samym dole (ale przed zamykającym tagiem ?>) dodać taki kod: http://pastebin.com/s6bQUbww i to powinno załatwić sprawę :)

Natalia Bednarczyk
3/4/2017 | 2:05 PM

Piotr super, będę bardzo wdzięczna :)

Piotr Palarz
2/28/2017 | 11:20 AM

Będzie do tego potrzebne trochę kodu JavaScript np. z użyciem jQuery. Zerknę na ten motyw dzisiaj wieczorem i postaram się napisać rozwiązanie.