[WordPress] Zły adres url podstrony cz.1
Katarzyna Rosłońska
12/5/2016 | 10:23 PM

Witam, Problem polega na źle wyświetlającym sie adresie url podstrony. Strona zbudowana w wordpressie i wgrana na serwer. Domena przekierowana na odpowiedni folder na serwerze. Po wprowadzeniu adresu domeny strona wyświetla się poprawnie ale po kliknięciu na którą kolwiek z podstron z menu adres url wyświetla się z nazwą serwera. Proszę o podpowiedź jak rozwiąć ten problem. Z góry dziekuję.

Katarzyna Rosłońska
12/6/2016 | 11:34 AM

Dzień dobry, Dziękuję. Opcja pierwsza skutkuje wyświetlaniem błędu 404. Opcja druga wydaje sie byc dla mnie zaawansowana. Czy mogłabym prosić o przedstawienie tego krok po kroku? zwłaszcza eksportu bazy danych. Domena i serwer sa na nazwa.pl/ dziękuję.

Piotr Palarz
12/6/2016 | 11:06 AM

Proponuję usunąć plik .htaccess z głównego katalogu WordPressa (zrobić jego kopię wcześniej), a następnie przejść do kokpitu i Ustawienia->Bezpośrednie odnośniki i Zapisz Jeśli to nie pomoże, to należy wyeksportować bazę danych MySQL za pomocą phpMyAdmin, otworzyć plik .sql w edytorze kodu, znaleźć wszystkie wystąpienia http://nazwaserwera.pl i zastąpić na http://docelowanazwa.pl a następnie zaimportować tę bazę ponownie.