[Warsztaty] edytor html
Rafal Adamkiewicz
1/5/2017 | 8:42 PM

witam, czy są w planach warsztaty, kursy na temat edytorów html? Chodzi mi o takie na przykład porównanie 4 najlepszych edytorów, pokazanie ich zalet, wad itp. bardzo ułatwi to podjęcie decyzji przy wybraniu najlepszego. Pozdrawiam Rafał

Bartosz Konczyk
1/6/2017 | 12:52 AM

Hej, wszystko to kwestia gustu. Trzeba po prostu sprawdzić samemu. Z darmowych mogę polecić Notepad++ oraz Atom. Z tego pierwszego korzystałem może ze 2 dni i nie było problemów, ale jak poznałem Atoma to od razu na niego przeskoczyłem i do dziś sobie go chwalę. Natomiast jeśli chodzi o płatne to godne polecenia są produkty WebStorm/PhpStorm od JetBrains. Pozdrawiam Bartosz.

Marcin Szelongiewicz
1/29/2017 | 12:53 AM

W najnowszym kursie HTML i CSS - od Podstaw używa Brackets. Kurs obejrzałem cały i zobaczyłem program w akcji świetnie sobie dawał rade np. w podpowiadaniu oraz wizualnie (kolorowaniu) znaczników. http://brackets.io/

Łukasz Dmitruk
1/7/2017 | 4:03 PM

Ja do już wymienionych przez Bartosza i Piotra edytorów dorzuciłbym jeszcze Brackets... i już mamy imo 4 najlepsze narzędzia dostępne na rynku :)

Piotr Palarz
1/6/2017 | 12:32 PM

Mamy warsztat na temat edytora, z którego ja korzystam - Sublime Text - http://eduweb.pl/live/kodowanie-w-sublime-text-3 Można z niego korzystać bezpłatnie, ale co jakiś czas się przypomina o wykupieniu licencji, która kosztuje $70. Tak jak Bartosz napisał, Atom też jest bardzo dobry (mooocno inspirowany Sublime Text'em). Polecam przetestować każdy z nich.