[Vue.js] Dodawanie nowego użytkownika
Dawid Rajski
5/2/2018 | 4:07 PM

w Kursie Vue.js podstawy fajnie jest wszystko opisane, jednak nie ma poruszonego tematu dodawania nowego użytkownika, jest jak edytować i usunąć, ale nie ma jak dodać nowego

Piotr Palarz
5/3/2018 | 10:34 PM

Tabelka ta była przykładem, a nie kompletnym rozwiązaniem, natomiast wydaje mi się, że wiedza przekazana w kursie powinna bez problemu wystarczyć, aby samemu takie rozwiązanie napisać. Podpowiedź: skoro wyświetlamy użytkowników na podstawie danych z tablicy, to wystarczy dodać nowy element do tablicy, a użytkownik zostanie automatycznie wyświetlony na stronie. A żeby go tam dodać, trzeba zrobić formularz, gdzie wpiszemy jego dane, każde pole połączyć z danymi za pomocą v-model, a po wciśnięciu przycisku "Dodaj" wykonać metodę .push na tablicy i wstawić tam nowy obiekt. Wszystkie opisane metody są pokazane w kursie, zatem trzeba je tylko połączyć :)

Dawid Rajski
5/4/2018 | 2:39 PM

Dodawanie już ogarnąłem jednak tylko z inputa. Dodawanie jednego elementu jest dosyć proste, jednak jak przekazać elementy z textarea do tablicy tak żeby pojawiły się w liście?

Załączony plik: index — kopia 122.html