[Sublime Text 3] Ustawienia
Daniel Manaj
4/3/2015 | 11:12 AM

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakich preferencji w sublime używa Pan podczas pracy w kursie, http://eduweb.pl/kursy/html/html-javascript-zaawansowane.html mianowicie interesują mnie dodatki jakie ma Pan tam zainstalowane, zgaduje, że theme to spacegray tyle udało mi się samemu wyszukać jednak po instalacji motywu nie wygląda tak samo, różnica między innymi w wyglądzie fontu, z góry dziękuje.

Piotr Palarz
4/8/2015 | 2:24 PM

Rozumiem, w takim razie musi Pan poeksperymentować. A skrót "siaf" (self invoking anonymous function) to snippet, który sam dodałem. W razie czego polecam również mój warsztat na temat tego edytora, tam pokazuję tego typu rzeczy, a także wiele dodatków: http://eduweb.pl/live/kodowanie-w-sublime-text-3

Daniel Manaj
4/7/2015 | 9:10 PM

Witam, dziękuje za odpowiedź. Poszukuje optymalnych ustawień do korzystania na laptopie 1366/768, gdzie niestety niektóre czcionki bardzo słabo wyglądają. Ciężko znaleźć kompromis pomiędzy dobrze wyglądającym fontem a jego wielkością :(. Jedyne co mnie interesuje jeszcze to czy "siaf" tab to jakieś dodatkowe snippety czy Pańskie własne?

Piotr Palarz
4/7/2015 | 1:44 PM

Witam, font to "Monaco", wielkość 14. Motyw tak jak Pan wspomniał, był to wówczas Spacegray. A jeśli chodzi o dodatki, to proszę napisać co konkretnie wykonywałem, a powiem jaki to był dodatek. Co jakiś czas zmieniam ustawienia, stąd nie mogę powiedzieć z pewnością jakie były wówczas.