[Porada] Gdzie i jak można zrobić takie animacje z gier?
Uzytkownik Anonimowy
8/17/2015 | 8:34 PM

Witam, chciałbym się zapytać jak można robić i przede wszystkim w jakim programie takie animacje jak na tym filmiku: - https://www.youtube.com/watch?v=O-_6iqTxwYc Zależałoby mi na jakimś poradniku nawet w obcym języku jak się do tego wgl zabrać ponieważ bardzo chciałbym spróbować. Pozdrawiam, Mateusz! :-)

Patryk Wiśniewski
8/18/2015 | 11:08 PM

No i w zależności od stopnia zaawansowania Cinema 4D. Tak naprawdę, nie musisz daleko szukać, ponieważ wystarczy rozpocząć specjalizację Animacja i 3D na eduweb po której bez problemów będziesz tworzył takie animacje.

Pawel Sierny
8/18/2015 | 9:30 AM

Niewątpliwie przyda się Photoshop do tworzenia scen i postaci lub retuszu. No i podstawowy program do montowania animacji i rożnych efektów After Effects (o który których można sporo dowiedzieć się z kursów eduweb). Polecam też obejrzeć sobie animacje takich twórców jak Tomek Bagiński lub Grzegorza Jankajtysa (warsztaty, zajęcia z nimi to dawka mega wiedzy o takich rzeczach)

Pawel Sierny
8/18/2015 | 9:22 AM

Tak naprawdę potrzeba tu kilku programów. Po pierwsze programy do stworzenia postaci. Tu na przykład 3dsMaxStudio (płatny) lub bardo efektowny i bezpłatny Blender. Do Blendera, w który można tworzyć różne postacie i całe obiekty w 3D jest bardzo dobra strona z tutorialami - polskikursblendera.pl. Polecam. W blenderze można nagrywać również animacje, filmiki po stworzeniu takiej sceny jak w pytaniu

Marcin Lewtak
8/17/2015 | 10:08 PM

Przypominają mi się czasy kiedy bardzo podobała mi się zabawa z takim programem jak Bryce 3D

Marcin Lewtak
8/17/2015 | 10:06 PM

Pewnie na dzień dzisiejszy jest sporo softu do montowania takich rzeczy.