[PHP] Wyświetlenie w twigu wartości z custom repository
Mateusz Szpinda
8/9/2016 | 5:47 PM

Witam, chcę w twigu wyświetlić wszystkie wartości zwrócone z własnego zapytania do bazy danych. Tabele są połączone relacjami. Mogę poprawnie wyświetlić wartości ze wszystkich tabel oprócz dwóch ostatnich, gdy próbuję je wyświetlić występuje błąd. Twig nie widzi utworzonej asocjacji. W web profilerze moje zapytanie jest prawidłowe. Załączam wszystkie potrzebne pliki. Z góry dziekuje za pomoc.

Załącznik: Engineer.rar
Maciek Zukiewicz
8/20/2016 | 12:21 PM

Panie Mateuszu, jak to przeważnie bywa problem wydaje się być złożony, a odpowiedź okazuje się banalnie prosta. Otóż konstrukcja pętli była błędna, przez co odwoływał się Pan nie do tych obiektów co trzeba. Poprawna konstrukcja pętli jest taka: https://goo.gl/j9XlzQ - iterujemy bezpośrednio wersja.wyposazenieStandardowe gdyż to dla obecnie iterowanej wersji chcemy pobrać wyposazenieStandardowe. Pozdrawiam serdecznie! Maciek

Mateusz Szpinda
8/16/2016 | 8:59 PM

Niestety nadal jest ten sam błąd, załączam całą aplikację, dane do bazy danych są w data fixtures.

Załączony plik: Aplikacja.rar
Maciek Zukiewicz
8/16/2016 | 8:15 PM

Panie Mateuszu, a proszę jeszcze sprawdzić, czy jak zrobi Pan w ten sposób: $allConf = $this->getDoctrine()->getRepository('EngineerConfiguratorBundle:SamochodyKonfiguracja')->findAll(), to czy pętla działa? Jeżeli nie to bardzo proszę o podesłanie całej aplikacji (bez katalogu vendor) wraz z przykładowymi danymi do bazy danych. Na oko wydaje się być wszystko ok, ale może coś zobaczę przy uruchomieniu u siebie.

Mateusz Szpinda
8/10/2016 | 11:10 AM

Chodzi o ten szablon. W tym widoku jest zakomentowana pętla która po odkomentowaniu nie działa. Z tabeli "model" i "wersja" mogę wydobyć dane. Mam problem z wydobyciem danych z nastepnej tabeli "wyposazenie_standardowe"

Załączony plik: configurator.html.twig
Maciek Zukiewicz
8/10/2016 | 10:23 AM

Panie Mateuszu, który to jest szablon twig, o którą linijkę w nim Pan pyta i o jakie asocjacje? Bardzo proszę o doprecyzowanie pytania.