[PHP] Slider na stronie single.php
Grzegorz Charkiewicz
7/13/2015 | 9:59 AM

Chce dodać slider na stronie single.php niestety nie wiem jak to zrobić. Chce aby w pojedynczych artykułach były wyświetlane różne zdjęcia w sliderze, chciałbym dodawać te zdjęcia do różnych artykółów za pomocą panelu wordpress. Próbowałem używać wtyczek, bezskutecznie. Ta sama sytuacja dotyczy map google. Jak można zdynamizować te treści na stronie single aby móc nimi zarządzając w wordpressie?

Załącznik: single.php
Krzysztof Branecki
7/13/2015 | 5:38 PM

http://pastebin.com/eN7LbAwF z dodatkowo wypisanymi funkcjami które podałem poniżej w pliku functions.php wtedy w każdym poście na dole powinno pojawić się dwa boxy z możliwością wpisania adresu obrazka do slidera. Można do tego jeszcze dorzucić przycisk do wybierania i wrzucania obrazków przez media wordpresa ale może to w takim przypadku pomińmy.

Krzysztof Branecki
7/13/2015 | 8:06 PM

Najlepiej napisz do mnie na maila: krzysiek091290@gmail.com aby nie spamować tutaj.

Grzegorz Charkiewicz
7/13/2015 | 7:38 PM

Plik functions.php który podesłałeś trzeba dostosować? Możesz mi jeszcze pomóc?

Grzegorz Charkiewicz
7/13/2015 | 4:59 PM

Możesz mi wyjaśnić to bardziej łopatologicznie. Bardziej to opisać? może jakiś przykład na kodzie który dodałem jako załącznik? Sam po Twojej odpowiedzi próbowałem rozwiązać swój problem. Próbowałem wdrożyć wskazówki zawarte w codeksie i nic...

Krzysztof Branecki
7/13/2015 | 12:22 PM

Jest kilka sposobów na zrobienie tego. Pierwszy to wstawienie custom meta dla postu https://codex.wordpress.org/Function_Reference/add_post_meta. Np. coś takiego http://pastebin.com/XDKrS7Qm, ew. utworzyć to za pomocą shortcode i wklejać do treści bezpośrednio.