[Photoshop] Synchronizacja Photoshopa z Creative Cloud
sławek paluch
5/14/2017 | 5:24 PM

Witam, Gdzie w najnowszym Photoshopie można znaleźć polecenie Sync Settings, które w poprzednich wersjach znajdowało się w preferencjach programu ? Chcę zsynchronizować wszystkie ustawienia z chmurą Creative Cloud, po to, abym przy instalacji świeżej kopi programu nie musiał wszystkiego wgrywać ręcznie.

Łukasz Dmitruk
5/16/2017 | 2:06 PM

Może Adobe ma jakiś inny pomysł na rozwinięcie Synca? Oby... bo bez niego jakoś dziko. Ale co my tam takie szare myszki możemy wiedzieć o zarządzaniu w takiej korporacji jak Adobe? ;)

Łukasz Dmitruk
5/15/2017 | 4:07 PM

Ogólnie Adobe ostatnio słynie z wyłączania/usuwania rzeczy z których się korzysta i z dodawania funkcjonalności różnych dziwnych funkcjonalności. W PS 2017 ostatnio schowali mi jedna opcje, że aż musiałem w dokumentacji poszukać info o niej bo myślałem, że wyparowała... Dziwna polityka :) Także aktualizacje pakietu Adobe mam aktualnie na off... i czekam, aż się ogarną :)

sławek paluch
5/15/2017 | 11:47 AM

Wielka szkoda, bo była to świetna i bardzo przydatna funkcja. Nie pozostaje nic innego jak zrobić to teraz metodą łopatologiczną za pomocą poleceń w menu Edycja/Ustawienia domyślne. Dzięki za odpowiedź.

Łukasz Dmitruk
5/14/2017 | 9:36 PM

Od lutego biezacego roku bylo bodajze info, ze Adobe wycofuje sie z Synca. Jak powiedzieli, tak zrobili. W najnowszej wersji nie ma czegos takiego :) Sa jakies dziwne sposoby migracji zasobow, ale mialem z tym maly problem i przynajmniej u mnie nie dzialalo to tak jak oczekiwalem, wiec sobie dalem z tym spokoj.