[Kurs] Corel - zamiana konturu w obiekt
Jaga Kraupe
1/13/2017 | 1:30 PM

Mam pytanie odnośnie obrysu przerywaną linią tzw. szewków w projekcie CoffiCo (w kursie Corel DRAW Techniki Zaawansowane - po zamianie konturów w obiekt, kilka z tych szewków zamieniło się u mnie w niepełne "fasolki". Idzie to zlikwidować po za ręcznym korygowaniem?

Załącznik: COFFICO.jpg
Michał Wedlechowicz
1/25/2017 | 12:14 PM

Sprawdziłem Według mnie to jest po prostu błąd aplikacji. Jakieś niedociągnięcie programistów. Na chwilę obecną nie widzę rozwiązania jak tylko poradzić sobie z tym ręcznie. W nowszych wersjach Corela nie powinno być problemu.

Jaga Kraupe
1/16/2017 | 9:40 AM

dziękuje za szybką odpowiedź! dopiero teraz widzę, że mam zwrotke :) Jeżeli chodzi o obrys to dzieje mi się to przy każdej grubości i nie jest to błąd wyświetlania, bo przy pracy na ploterze tnącym, ów fasolka wycina się tak jak pokazuje się na ekranie. Na filmie instruktażowym również widzę jedną "fasolkę". Póki co radziłam sobie ręczną korektą, ale liczę, że jest na to jakieś rozwiązanie :)

Załączony plik: fasolka.jpg
Michał Wedlechowicz
1/13/2017 | 2:54 PM

Witam. Podejrzewam, że to jakiś błąd wyświetlania. Proszę ewentualnie spróbować zmienić grubość obrysu. Gdyby nie działało będziemy próbować czegoś innego. Pozdrawiam