[Joomla] problem z bazą danych
Radoslaw Taflinski
1/10/2017 | 11:13 AM

Mam starą stronę wykonaną w joomli 1.7. Nie zmam do jej bazy danych hasła i nazwy bazy, do zaplecza posiadam. Obecnie wykupiłem nowy serwer w nazwie (poprzedni też tam był). Po przekopiowaniu całej strony na nowy serwer nie działa ona. Infinite loop detected in JErrorInfinite loop detected in JError Wiem, że problem jest z bazą danych. Co mam zrobić aby strona zadziałała?

Maciek Zukiewicz
1/11/2017 | 1:20 PM

Witam Panie Radku, czy oprócz samych plików strony, które przekopiował Pan poprzez FTP, przerzucił też Pan bazę danych ze starego serwera na nowy? Jeżeli nie, to proszę spróbować wyeksportować poprzez phpMyAdmin całą bazę danych ze starego serwera i zaimportować też z użyciem phpMyAdmina na nowym serwerze. Zapewne będzie jeszcze wymagało to poprawienia konfiguracji bazy danych w pliku "configuration.php" w głównym katalogu Joomla. Pozdrawiam, Maciej Żukiewicz

Łukasz Dmitruk
1/11/2017 | 7:12 PM

U usługodawcy nazwa.pl możesz zrobić kopię bazy bezpośrednio z zaplecza, potrzebne ci tylko będzie hasło do bazy. Nazwę bazy danych jak i hasło masz w pliku configuration.php w głównym katalogu strony www.