[Flash] Problem z dźwiękiem, proszę o pomoc
Patrycja Banach
10/3/2015 | 6:42 PM

Witam, mam dość irytujący problem z dźwiękiem we flashu, próbowałam go rozwiązać sama, jednak nie udało mi się to. Rozpisałabym się tutaj na temat problemu lecz jest jest ograniczenie znaków i nie dołączają mi się pliki. Link do mojego problemu http://forum.eduweb.pl/problem-z-dzwiekiem-we-flashu-prosze-o-pomoc-t4047.html Proszę o jak najszybszą pomoc tu pod postem lub na forum.

Marcin Lewtak
10/6/2015 | 11:34 AM

nastąpić synchronizacja wtedy to puszczałem zaznaczony fragment i tak to dopasowywałem ścieżki do siebie bo takie samo ruszanie to nic nie da jak czegoś nie zaznaczymy to tak jak bym chciał narysować linię unosząc ołówek nad kartką :)

Marcin Lewtak
10/6/2015 | 11:30 AM

Moim zdaniem samo przesuwanie po osi czasu myszką nic nie daje, pamiętam moje zabawy z różnymi programami mającymi zsynchronizować audio z video czy też z jakimś obrazem aby zgrywało się razem zwiększałem sobie osie czasu aby rozciągnąć jak najbardziej dla mnie optymalnie i klikając jeszcze wtedy pracując myszką trzymając zaznaczony set przesuwałem do danego znacznika lub miejsca gdzie miała