[AngularJS] animacja podstrony w routingu
Wojciech Szymczyk
1/24/2016 | 3:52 PM

Witam. Zakupiłem kurs AngularJS i napisałem stronę, tak jak w kursie Single Page Application, strona się nie odświeża, przeładowuje się jedynie content. Chciałbym, żeby pomiędzy przejściami na stronach była animacja (fadeIn / fadeOut). Zrobiłem coś takiego, ale w jQuery (załącznik). Jak zrobić to w Angularze?

Załącznik: skrypt.txt
Maciek Zukiewicz
1/28/2016 | 10:00 AM

Dodatkowo znalazłem jeszcze taką stronę: http://www.nganimate.org/ na której pokazane są inne ciekawe animacje z wykorzystaniem Angular'a. Przykłady bazują na starszej wersji Angulara, ale wydaje mi się, że po kilku modyfikacjach można ich użyć również w Angularze 1.4/1.5. Dodatkowo te przykłady to świetna inspiracja. Pozdrawiam serdecznie, Maciek Żukiewicz

Maciek Zukiewicz
1/28/2016 | 9:51 AM

Oprócz dokumentacji modułu ngAnimate, polecam jeszcze zerknąć tu: https://goo.gl/LnIauV - gotowy przykład animacji fade in/out, tylko że na kliknięciu. Myślę, że spokojnie uda się to Panu przekuć na animację podczas ładowania contentu strony.

Maciek Zukiewicz
1/28/2016 | 9:48 AM

Witam. Panie Wojciechu, dziękuję za zainteresowanie kursem i cieszę się, że pomógł on Panu stworzyć własną stronę. Co do animacji w Angularze, to do tego potrzebny jest dodatkowy moduł ngAnimate. Proszę rzucić okiem do dokumentacji tego modułu (https://goo.gl/PmLQqY), jest tam wszystko szczegółowo opisane. W skrócie należy napisać animacje w CSS i podpiąć je do klas, które Angular dodaje do HTMLa.