Bądź ciekawy. Zaangażowany.

Podnoś swoje kwalifikacje, rozwijaj zainteresowania i zdobądź pracę, o której marzysz! Dowiedz się jak efektywnie uczyć się z naszych Kursów i Warsztatów oraz jak uzyskać pomoc w nauce.

Zobacz jak

Ucz się w ramach Specjalizacji

Chcesz kompleksowo opanować daną dziedzinę jak grafika, fotografia czy tworzenie stron WWW? Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy ścieżki Specjalizacji, które zawierają ułożone w kolejności kursy.

Dodatkową zaletą korzystania ze Specjalizacji jest możliwość otrzymania Certyfikatów, jak również specjalne rabaty -15% oraz zdobywanie Odznak i punktów w Rankingu!

Dalej

Uzupełniaj wiedzę o nowości

Technologie zmieniają się w niesamowitym tempie. Dzięki Eduweb Live uczysz się regularnie i masz dostęp do wszystkich nowości, dzięki czemu budujesz konkurencyjną przewagę.

Warsztaty Eduweb Live to darmowe zajęcia na żywo, w ramach których poznasz techniki pracy Ekspertów i będziesz mógł podyskutować z nimi w sesji pytań i odpowiedzi.

Dalej

Zdobywaj Certyfikaty

Jako potwierdzenie umiejętności, możesz zdobywać Certyfikaty eduweb.pl, które honorowane są przez ponad 100 najlepszych firm w branży. Stworzyliśmy także serwis ofert pracy, abyś zdobyte umiejętności mógł wykorzystać pozyskując atrakcyjne zlecenia.

Zgarniaj Odznaki i Nagrody

Ucząc się z naszych kursów, uczestnicząc w dyskusjach, zadając pytania w Strefie Support i wykonując inne aktywności na eduweb.pl bieżesz także udział w naszej zabawie, w ramach której za osiągnięcia przyznajemy Odznaki i Punkty. Tym samym awansujesz w Rankingu Uzytkowników i masz szansę na zdobycie wartościowych nagród takich jak tablet Wacom Intuos Pro.

Dalej

Uzyskaj pomoc w nauce

Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest bezpośrednia i szybka pomoc w rozwiązaniu Twoich problemów podczas nauki czy pracy zawodowej. Przygotowaliśmy szereg usług, które pozwolą Ci szybko rozwiązać problem.

Najszybszą drogą uzyskania pomocy jest Strefa Support, gdzie możesz zadać pytanie do Społeczności, lub do Ekspertów.

Dalej

Ucz się gdziekolwiek jesteś

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy mobilne aplikacje eduweb, dzięki którym możesz oglądać nasze kursy gdziekolwiek jesteś. Już teraz możesz pobrać darmowe aplikacje dostosowane do tabletów - iPada oraz dla systemu Windows 8.1.

Dalej

Przyjdź na szkolenia stacjonarne

Wyposażyliśmy nasz Ośrodek Szkoleniowy w najwyższej klasy sprzęt, który sprosta najbardziej zaawansowanym zadaniom.

Precyzyjnie dobrane szkolenia przeznaczone są dla osób, które zdobyły już podstawową wiedzę z kursów wideo i chcą wejść na wyższy poziom oraz spotkać w cztery oczy z naszymi ekspertami.

Dalej

Wyszukaj kurs i zacznij już teraz!

Obszeną Bazę Kursów oraz Warsztatów możesz niezwykle łatwo przeszukiwać z pomocą mechanizmów wyszukiwarki. Pozwoli Ci ona łatwo odnaleźć technologię bądź konkretną aplikację, której chcesz się nauczyć.

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%