Regulamin Szkoleń Stacjonarnych

Zobacz także:

Warunki uczestnictwa w Szkoleniu

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie formularza rejestracyjnego z oferty Szkoleń Stacjonarnych, bądź dokonanie rejestracji telefonicznej pod numerem 880 880 606. Zgłoszenie należy przesłać przez specjalny formularz, który znajduje się na stronie listy szkoleń. Po przesłaniu zgłoszenia w ciągu 48 godzin otrzymasz przyjęcie zgłoszenia. Następnie, najpóźniej na tydzień przed szkoleniem otrzymasz ostateczne potwierdzenie wraz ze wskazówkami odnośnie godzin szkolenia, dojazdu do ośrodka i innymi. W potwierdzeniu znajdzie się także faktura proforma, którą należy opłacić jeszcze przed szkoleniem. W razie gdyby wpłata nie zdążyła zostać zaksięgowana na naszym koncie, prosimy o zabranie ze sobą na szkolenie potwierdzenia przelewu. Ceny szkoleń podawane w Katalogu są cenami netto i należy do nich doliczyć kwotę 23% VAT.

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenia Otwarte

W ramach szkoleń otwartych koszt obejmuje: serwis kawowy, obiady, materiały szkoleniowe, imienne certyfikaty.

Anulowanie zgłoszeń

Anulować zgłoszenie na szkolenie można najpóźniej na tydzień przed jego planowanym rozpoczęciem. W tym celu najlepiej skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 880 880 606. Anulowanie zgłoszenia w późniejszym terminie nie zwalnia uczestnika z obowiązku opłacenia szkolenia i jest on zobowiązany do zapłaty 100% ceny szkolenia.

Zmiana terminu Szkolenia

Zastrzegamy sobie prawo zmiany terminu Szkolenia. Jeśli szkolenie nie dojdzie do skutku z powodu niedostatecznej ilości chętnych, choroby trenera czy innych powodów, poinformujemy o tym niezwłocznie uczestników. W każdym takim przypadku, jeśli już została uregulowana kwota za szkolenie, zostanie ona w całości zwrócona. Jeśli będzie to miało miejsce później niż na 7 dni przed szkoleniem, zwrócimy także wszelkie poniesione dodatkowo koszty, związane z transportem i zakwaterowaniem na miejscu po przedstawieniu rachunków.

Prawa autorskie

Wszystkie wykorzystywane podczas szkoleń materiały, ćwiczenia, skrypty, są objęte prawem autorskim i nie można ich wykorzystywać w sposób inny, niż na potrzeby szkolenia o ile nie zostało zastrzeżone inaczej.

Szkolenia Online

Niektóre szkolenia w naszym Ośrodku są także streamowane w całości Online i można wziąć w nich udział zdalnie. Osoby oglądające szkolenie zdalnie mają do dyspozycji czat i mogą porozumiewać się między sobą, podczas niektórych szkoleń umożliwiamy także zadawanie pytań bezpośrednio do szkoleniowca. Zapis z niektórych szkoleń może być dostępny wyłącznie dla uczestników przez określony czas. Uczestnicy, którzy biorą udział na szkoleniu w Ośrodku, które jest transmitowane także zdalnie, wyrażają zgodę i są świadomi, że szkolenie będzie transmitowane oraz ich wizerunek może pojawić się na transmisji. Nagranie będzie dostępne wyłącznie dla nich, oraz innych osób które wykupią dostęp do szkolenia.

badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%