Menu

Dreamweaver

Czym jest: Dreamweaver?

Dreamweaver to zaawansowany edytor kodu, który ułatwia i usprawnia pracę developerom - szczególnie tym pracującym ze stronami internetowymi. Do niewątpliwych zalet Dreamweavera należy przynależność do pakietu Adobe Creative Cloud i dostępność w ramach wspólnego abonamentu z Photoshopem i Adobe XD. Oprócz tego Dreamweaver dostępny jest zarówno na Windows, jak i macOS.

Developerzy często wybierają Dreamweaver z tego powodu, że jest to dobry edytor kodu pozwalający na wygodny podgląd projektu i łatwe uruchamianie kodowanych stron wewnątrz aplikacji. Kolejnym plusem Dreamweavera jest możliwość szybkiego podglądu w czasie rzeczywistym na ekranach urządzeń mobilnych.

**Corel Draw**

Corel Draw to profesjonalne narzędzie dla designerów, grafików i ilustratorów. Nazywany jest konkurencja dla Adobe Illustratora. Przez wiele lat był branżowym standardem i najczęściej wykorzystywanym programem do edycji grafiki wektorowej, stopniowo jednak staje się wypierany przez narzędzie od Adobe.

Mimo tego znajomość Corel Draw w dalszym ciągu jest wymagana na wielu stanowiskach. Nauka obsługi Corel Draw to dobry wybór dla każdego designera, który chce poszerzyć wachlarz swoich umiejętności. W dużej ilości firm i zakładów w dalszym ciągu pracuje się używając tego narzędzia dla designerów, a jego znajomość jest przydatna między innymi dlatego, że wciąż wiele projektów otrzymuje się właśnie w jego formacie.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów Dreamweaver

Stanowiska: Junior Front-End Developer, Senior Front-End Developer, Junior Back-End Developer, Senior Back-End Developer, Full-Stack Developer
Wynagrodzenia netto: 3500-10000 zł
Kto rekrutuje? WP, Samsung, Roche, ING, Brain Jobs, Nokia, mBank, Asseco

zobacz oferty pracy
}