Menu

.NET

Czym jest: .NET?

.NET to tak naprawdę zbiór kilku technologii, które oparte są na frameworku stworzonym przez Microsoft. Wykorzystywany jest głównie przez back-end developerów oraz osób doświadczonych w programowaniu w języku C# do budowy aplikacji internetowych.

Pisanie stron w ASP.NET powoduje, że strony uruchamiane po stronie serwera i interpretowane przez przeglądarkę, która generuje treści HTML i CSS. Z kolei sam “szkielet” strony może być tworzony w dowolnym języku obsługiwanym przez .NET Framework - a z reguły jest to C# (C Sharp) lub Visual Basic.

Jeżeli interesuje Cię nauka ASP.NET albo zastanawiasz się, jak nauczyć się ASP.NET od podstaw - koniecznie sprawdź nasze kursy poświęcone temu zbiorowi technologii. To doskonały wybór dla początkujących oraz zaawansowanych back-end developerów, którzy chcą poszerzyć swój warsztat umiejętności. Dodatkowo, jeżeli jesteś osobą doświadczoną w programowaniu w języku C# i chcesz przenieść swoją wiedzę i umiejętności na tworzenie stron internetowych - kurs ASP.NET jest właśnie dla Ciebie!

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów .NET

Stanowiska: Junior Back-End Developer, Senior Back-End Developer, Full-Stack Developer, .NET Developer
Wynagrodzenia netto: 3500-7000 zł
Kto rekrutuje? ING, Samsung, WP, Samsung, Brain Jobs, WP, Nokia, Samsung, mBank, Asseco, Ceneo, Asseco, Accenture, Pracuj.pl, PKO

zobacz oferty pracy