Menu

Programowanie i WWW

Czym jest: .NET?

.NET to tak naprawdę zbiór kilku technologii, które oparte są na frameworku stworzonym przez Microsoft. Wykorzystywany jest głównie przez back-end developerów oraz osób doświadczonych w programowaniu w języku C# do budowy aplikacji internetowych.

Pisanie stron w ASP.NET powoduje, że strony uruchamiane po stronie serwera i interpretowane przez przeglądarkę, która generuje treści HTML i CSS. Z kolei sam “szkielet” strony może być tworzony w dowolnym języku obsługiwanym przez .NET Framework - a z reguły jest to C# (C Sharp) lub Visual Basic.

Jeżeli interesuje Cię nauka ASP.NET albo zastanawiasz się, jak nauczyć się ASP.NET od podstaw - koniecznie sprawdź nasze kursy poświęcone temu zbiorowi technologii. To doskonały wybór dla początkujących oraz zaawansowanych back-end developerów, którzy chcą poszerzyć swój warsztat umiejętności. Dodatkowo, jeżeli jesteś osobą doświadczoną w programowaniu w języku C# i chcesz przenieść swoją wiedzę i umiejętności na tworzenie stron internetowych - kurs ASP.NET jest właśnie dla Ciebie!

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Junior Back-End Developer, Senior Back-End Developer, Full-Stack Developer
Wynagrodzenia netto: 3500-18000 zł
Kto rekrutuje? ING, Samsung, WP, BrainJobs, Nokia, mBank, Asseco

zobacz oferty pracy
11 godzin 57 minut

Kurs ASP.NET MVC

Aplikacje Internetowe

Chcesz rozpocząć pracę z ASP.NET MVC i zrozumieć zasady rządzące najpopularniejszą technologią do tworzenia aplikacji internetowych na platformie Microsoft .NET? Trafiłeś pod dobry adres! Wspólnie z ewangelistą Microsoft, Bartłomiejem Zassem, przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny, 12-godzinny kurs w którym opowiemy o wszystkim, co chcesz lub powinieneś wiedzieć na jej temat.

Bartłomiej Zass

12 godzin 42 minuty

Kurs ASP.NET MVC

w Praktyce

Witaj w Kursie, w którym na przestrzeni niemal 13 godzin lekcji wideo, ewangelista Microsoft Bartłomiej Zass pokaże Ci, jak przygotować kompletną witrynę w oparciu o ASP.NET MVC. Zacznij od pustego projektu w Visual Studio i przygotuj swój własny sklep internetowy z wykorzystaniem najciekawszych nowinek w ASP.NET MVC

Bartłomiej Zass

}