Menu

Programowanie i WWW

Czym jest: Android?

Android to obecnie najpopularniejszy na rynku - posiadający największy udział procentowy - system operacyjny przeznaczony na urządzenia mobilne. Nauka projektowania użytecznych interfejsów mobilnych zgodnych z wytycznymi Google w oparciu o Material Design to świetny krok na drodze zawodowej dla developerów, którzy chcą tworzyć funkcjonalne i rozbudowane aplikacje.

Dzięki kursowi na eduweb.pl poznasz od podstaw Javę, czyli język projektowania wykorzystywany w Androidzie, a aplikacje które stworzysz będą skalowały się na wiele różnych ekranów. Dodatkowo nauczysz się specyfiki tworzenia dla platformy Android oraz nauczysz się tworzyć aplikacje zarówno na telefony, jak i tablety pracujące w oparciu o Material Design.

Programiści Androida są obecnie jednymi z najbardziej poszukiwanych w całym środowisku, a system operacyjny dynamicznie się zmienia i ewoluuje, dlatego wybierając kurs Androida na eduweb.pl masz pewność, że Twoja wiedza będzie aktualna i praktyczna.

**User Experience**

User Experience to zagadnienie, które od kilku lat nieprzerwanie góruje w branży webdesignu. Oznacza cały szereg działań oraz kroków związanych z projektowaniem doświadczeń użytkownika podczas korzystania z witryn czy aplikacji. Jest to bardzo rozbudowane oraz dynamicznie rozwijające się zagadnienie, a odpowiedzi na to czym jest UX nie są jednoznaczne.

Wybierając kurs UX na eduweb.pl nauczysz się projektować interfejsy zarówno aplikacji mobilnych, jak i stron internetowych. Dowiesz się też, że UX to jednak nie tylko design, a priorytetem będzie użyteczność aplikacji - a nie jedynie jej wygląd i efektowność. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z tego, że UX oraz badania nakierowane na UX są kluczowym zagadnieniem przy tworzeniu witryn oraz aplikacji. Trend ten dociera również stopniowo do Polski.

Narzędzia do UX designu oraz narzędzia do UI designu, czyli branży z UX designem powiązanej, z roku na rok rozwijają się i ewoluują, dlatego tak ważne jest bycie z nimi na bieżąco. Dodatkowo wybierając kurs UX designu na eduweb.pl poznasz branżę UX od środka co pozwoli Ci lepiej ją zrozumieć - dowiesz się czym zajmują się poszczególne osoby na różnych stanowiskach i jak może wyglądać kariera w tym środowisku.

więcej... ukryj...

Zarobki ekspertów

Stanowiska: Java Developer, iOS Developer, Android Developer
Wynagrodzenia netto: 7000-18000 zł
Kto rekrutuje? Samsung, Asseco, Accenture, Pwc, PKO, Daftcode, Netia, Netguru, WP, Nokia, Ceneo

zobacz oferty pracy
8 godzin 49 minut

Kurs Material Design

Projektowanie dla Android

Naucz się projektować użyteczne interfejsy użytkownika w jednym z najbardziej wpływowych języków projektowania, jakim jest Material Design. Dowiedz się jak w popularnych aplikacjach graficznych tworzyć zgodne z wytycznymi aplikacje, które skalują się na wiele ekranów.

Grzegorz Róg

}