Dostęp do wszystkich Warsztatów tylko 59 zł Sprawdź

Strony WWW bez kodowania z Adobe Muse

  • Czas trwania: 60 min
  • Wejście na żywo za darmo
  • Wersja HD w Abonamencie
  • Wyświetleń: 3277
  • Ocena:
    Aby dodać ocenę musisz się zalogować.
Zobacz jak działa aplikacja Adobe Muse i stwórz w rekordowym czasie prostą stronę czy Landing Page w środowisku graficznym! Aby projektować w Muse nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia z tworzeniem stron WWW czy kodowaniem. To znaczy, że nawet bez znajomości HTML i CSS będziesz w stanie uruchomić estetyczną wizytówkę czy stronę produktową. Jednak Muse przeznaczony jest nie tylko do początkujących - także bardziej zaawansowani webdesignerzy oraz webdeveloperzy będą mogli teraz znacznie przyspieszyć proces tworzenia estetycznych i funkcjonalnych stron WWW.

W trakcie Warsztatu krok po kroku przygotujemy prosty Landing Page wykorzystując różne techniki pracy w Adobe Muse. Stworzymy stronę, która będzie responsywna, czyli będzie dobrze wyświetlać się także na urządzaniach jak telefony czy tablety. Będziesz mógł sprawdzić jak łatwy i przyjemny jest proces tworzenia w Muse, a jeśli będziesz chciał dokładnie nauczyć się obsługi tej genialnej aplikacji, zachęcamy do sprawdzenia naszego najnowszego, kompleksowego Kursu Tworzenia Stron WWW z Adobe Muse.

W trakcie Warsztatu zaadresujemy także kwestie poprawności kodu generowanego przez Muse automatycznie, ponieważ jest to często dyskutowany temat wśród osób, które jeszcze nie korzystały z Muse, jak również udowodnimy, że strony przygotowane z pomocą tej aplikacji są dobrze zoptymalizowane pod mechanizmy indeksujące wyszukiwarek oraz SEO.

Na ostatni Warsztat przed wakacjami zaprasza Grzegorz Róg (ale nie martwcie się, podczas wakacyjnej przerwy będziemy także dodawać materiały do Bazy Wiedzy!)

0 Komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%