Dostęp do wszystkich Warsztatów tylko 59 zł Sprawdź

Start Biura Kreatywnego eduweb.pl

  • Czas trwania: 60 min
  • Wejście na żywo za darmo
  • Wersja HD w Abonamencie
  • Wyświetleń: 5224
  • Ocena:
    Aby dodać ocenę musisz się zalogować.
Wybaczcie gorszą jakość nagrania spowodowaną brakiem możliwości zrzucenia lepszej jakości z Adobe Connect oraz niezwykle dużym obłożeniem miejsc na Warsztacie. Zdjęcia naszego nowego biura znajdziecie w dobrej jakości na http://blog.eduweb.pl/galeria-zdjec-z-biura-kreatywnego-eduweb-pl/

Jak wiecie, przez ostatnie miesiące intensywnie pracowaliśmy nad stworzeniem biura kreatywnego eduweb.pl. Niedawno zakończyliśmy ostatnie prace i możemy już pokazać Wam ich rezultat. Na przestrzeń, którą stworzyliśmy składa się kreatywne biuro, pomieszczenia studio eduweb.pl a także nasz Ośrodek Szkoleniowy, w którym będziemy prowadzić szkolenia stacjonarne oraz zdalne.

Na premierę naszego biura zapraszamy na Eduweb Live! Podczas Warsztatu pokażemy Wam, jak wygląda nasz Ośrodek oraz porozmawiamy o planach rozwoju eduweb.pl. Jak zwykle Wasze opinie są dla nas niezwykle ważne, zatem mamy nadzieję, że uda Wam się dotrzeć na spotkanie. Poza nowym biurem mamy dla Was jeszcze jedną, praktyczną niespodziankę nad którą pracowaliśmy ;)

Do zobaczenia!

5 Komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%