Dostęp do wszystkich Warsztatów tylko 59 zł Sprawdź

Odkryj możliwości Adobe Fireworks

  • Czas trwania: 60 min
  • Wejście na żywo za darmo
  • Wersja HD w Abonamencie
  • Wyświetleń: 2206
  • Ocena:
    Aby dodać ocenę musisz się zalogować.
Fireworks to narzędzie do tworzenia różnorodnych interfejsów. Doskonale radzi sobie z optymalizacją jakości obrazów zarówno rastrowych jak i wektorowych przygotowanych na potrzeby aplikacji webowych czy mobilnych. Począwszy od maja 2013 roku, Fireworks nie jest dłużej rozwijany przez Adobe, lecz oto kilka powodów, które sprawią, że przekonasz się iż warto nadal z niego korzystać.

Fireworks specjalizuje się w zakresie projektowania na ekran, i posiada narzędzia, które pomogą nie tylko w projektowaniu, ale też zapewnią szybszą pracę z tym konkretnym zadaniem. Posiada on również znakomite możliwości eksportowania, otwierania, importowania i zapisywania plików. Obsługuje duża ilość formatów takich jak PNG32, PNG24, PNG8, JPG, GIF, SVG, ICO oraz pliki PSD (Photoshop) i AI (Illustrator). Kolejną zaletą jest możliwość tworzenia prostych stron HTML, obsługiwanie arkuszy CSS3 oraz wykorzystywanie stylów CSS, które łatwo wyeksportujesz. Fireworks posiada też znane z Photoshopa opcje takie jak mieszanie warstw, symbole, tekstry i gradienty.

W Tym Warsztacie, przeznaczonym dla osób, które jeszcze nie korzystają z Fireworks, lub chcą zobaczyć ciekawe, wybrane funkcje tej aplikacji, na podstawie kilku przykładów pokażemy, dlaczego, mimo że Adobe nie rozwija już tej aplikacji, warto z niej korzystać i w czym, w codzienniej pracy Fireworks może być lepszy od Photoshopa i Illustratora.

Na Warsztat zaprasza Grzegorz Róg

0 Komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%