Dostęp do wszystkich Warsztatów tylko 59 zł Sprawdź

Kodowanie w Sublime Text 3

  • Czas trwania: 75 min
  • Wejście na żywo za darmo
  • Wersja HD w Abonamencie
  • Wyświetleń: 10402
  • Ocena:
    Aby dodać ocenę musisz się zalogować.
Produktywność w pracy każdego z nas to rzecz niezwykle ważna. Jeśli tworzysz strony internetowe lub pracujesz pisząc kod to ten warsztat jest zdecydowanie dla Ciebie.

Poruszymy w nim bowiem temat świetnego edytora tekstu jakim jest Sublime Text. Znając ogromne możliwości i tricki w nim dostępne, wejdziesz na wyższy poziom pisania kodu w sposób bardzo szybki, a do tego przyjemny.

Omówimy wiele wbudowanych w edytor funkcji, takich jak szybkie przeskakiwanie między plikami projektu, przeskakiwanie do konkretnej linii lub np. definicji CSS w kodzie, zarządzanie projektami, tworzenie własnych snippetów i konfiguracja ustawień użytkownika.

Następnie zainstalujemy Package Control Managera, czyli plugin, dzięki któremu w łatwy sposób rozszerzać będziemy mogli edytor Sublime Text o nowe funkcjonalności. Omówimy również kilka świetnych dodatków, które na pewno przyspieszą i umilą Twoją pracę. Dowiesz się między innymi, jak pobierać z serwera zawsze aktualną wersję biblioteki jQuery lub jak wystartować z kolejnym projektem jeszcze szybciej, jak przechowywać w chmurze swoje ustawienia, a także jak dostosować wygląd Twojego edytora tak, aby nigdy Ci się nie znudził.

Jeśli chcesz pracować z kodem jak prawdziwy ninja, nie możesz przejść obojętnie obok tego edytora.

Na warsztat zaprasza Piotr Palarz.

10 Komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%