Dostęp do wszystkich Warsztatów tylko 59 zł Sprawdź

Fotomanipulacja w Photoshop

  • Czas trwania: 80 min
  • Wejście na żywo za darmo
  • Wersja HD w Abonamencie
  • Wyświetleń: 5267
  • Ocena:
    Aby dodać ocenę musisz się zalogować.
Poznaj techniki fotomanipulacji w programie Adobe Photoshop biorąc udział w naszym najnowszym warsztacie! W materiale przedstawimy narzędzia przydatne zarówno osobom, które pierwsze kroki w pracy nad zdjęciami mają już za sobą, jak i amatorom, którzy dopiero chcą poznać możliwości kryjące się w Photoshopie. Wykorzystamy szereg gotowych zasobów jak również korzystać będziemy ze zdjęć udostępnionych w konkursie MillionYou. Na praktycznych ćwiczeniach zaprezentujemy przykład pracy, którą będzie można zgłosić w konkursie.

Konkurs MillionYou - w puli 44 tys. zł!

Uczestnicy warsztatu mogą wziąć udział w rywalizacji o nagrody w konkursie MillionYou dla marki Redd’s. Pokaż, czym dla Ciebie jest czysta forma smaku Redds’a i zgłoś swoją pracę graficzną do 26 czerwca. Aby zgłosić pracę, zarejestruj się na stronie społeczności! Regulamin konkursu znajdziesz tutaj. Gdybyś miał jakieś pytania na temat konkursu, napisz pod ten adres lub przez wiadomość prywatną na fanpage MillionYou.

Jeśli chcesz pracować nad własną grafiką już w trakcie trwania Warsztatu i wraz z prowadzącym wykonywać prezentowane ćwiczenia, tutaj znajdziesz gotowe do pobrania pliki źródłowe, które mogą przydać się w trakcie transmisji!

Na Warsztat zaprasza Grzegorz Róg!

9 Komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%